Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Komisje Rady

Komisja Gospodarki Finansowej     plan pracy
  1. Bogusław Sambor - przewodniczący komisji
  2. Barbara Borowiecka
  3. Franciszek Brzyk - wiceprzewodniczący komisji
  4. Leszek Klimek
  5. Jarosław Sorys
Komisja Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa     plan pracy
  1. Leszek Klimek - przewodniczący komisji
  2. Zbigniew Łanocha
  3. Marcin Ciurej
  4. Bogusław Sambor
  5. Kamil Trąba - wiceprzewodniczący komisji
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu     plan pracy
  1. Bartłomiej Turlej - przewodniczący komisji
  2. Barbara Górczewska
  3. Franciszek Brzyk
  4. Karol Mróz
  5. Piotr Duda
Komisja Spraw Obywatelskich,  Porządku Publicznego i Promocji     plan pracy
  1. Rafał Cichoński - przewodniczący komisji
  2. Marek Górski
  3. Jadwiga Dadej
  4. Bartłomiej Turlej
  5. Adrian Zaleśny - wiceprzewodniczący komisji
Komisja Rewizyjna    plan pracy
  1. Piotr Duda - przewodniczący komisji
  2. Barbara Borowiecka
  3. Anna Lubowiecka
  4. Jarosław Sorys
  5. Bogusław Sambor
Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny    plan pracy
  1. Maria Kucia - przewodnicząca komisji
  2. Ewa Chmielarz-Żwawa - wiceprzewodniczący komisji
  3. Adam Kwaśniak
  4. Karol Mróz
  5. Adrian Zaleśny
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
  1. Anna Lubowiecka - przewodnicząca komisji
  2. Jarosław Sorys
  3. Rafał Cichoński
  4. Jadwiga Dadej
  5. Piotr Duda
Komisja Statutowa
  1. Karol Mróz - przewodniczący komisji
  2. Maria Kądziołka
  3. Anna Lubowiecka

--------------------------------------------------

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych    regulamin  pracy

  1. Pabian Renata - przewodnicząca
  2. Put Krystyna - z-ca przewodniczącej
  3. Michałowska Maria - sekretarz
  4. Baranek Bogdan
  5. Kamiński Paweł
  6. Kilian Jan
  7. Kłos Danuta
  8. Krawczyk Marek
  9. Wróbel Marcin

Społeczna Komisja Mieszkaniowa     regulamin  pracy

  1. Kramer Jadwiga - przewodnicząca
  2. Czapkowska Elżbieta
  3. Czyżycka-Paryło Bogusława
  4. Grodny Zdzisław
  5. Kądziołka Maria
  6. Klimek Mieczysława
  7. Kubas Józef
  8. Kucia Maria
  9. Ojczyk Krzysztof
  10. Skowron Marta
  11. Święch Rozalia
  12. Zydroń Wit