Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Szkoła dla rodziców i wychowawców
25.02.2014

Szkoła dla rodziców i wychowawców

Rodzice i nauczyciele zapraszani są do wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych spotkań, w czasie których będą mieć możliwość rozwoju umiejętności wychowawczych. Kurs przeznaczony jest dla: rodziców, opiekunów, wychowawców, nauczycieli, pracowników socjalnych i innych osób pracujących z dziećmi i młodzieżą z gminy Brzesko. Jest to kurs dla każdego kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami. Jest to niebywała okazja do nabywania i rozwoju umiejętności wychowawczych i pogłębiania wglądu w siebie, twórczego i zarazem miłego spędzenia czasu, nowej wiedzy psychologicznej i budowania pełniejszego rodzicielstwa i wychowawstwa.

Tematyka kursu to m.in. rozpoznawanie uczuć i radzenie sobie z trudnymi emocjami, stawianie granic w wychowaniu, wspomaganie dziecka w usamodzielnieniu się, dyscyplinowanie - co zamiast kar?, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych, budowanie zdrowego poczucia wartości dziecka, inspirujące pochwały itd.

Termin: Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, w poniedziałki: od 10 marca 2014 roku godz. 16.00-19.30  do 26 maja 2014 roku. Czas trwania: 10 spotkań, po 4 godziny lekcyjne. Miejsce kursu: Siedziba Związku Nauczycielstwa Polskiego w Brzesku, Plac Kazimierza Wielkiego . Zajęcia organizuje i finansuje, ze środków na profilaktykę, Urząd Miejski. Realizatorzy: Anna Borowiec psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, Agnieszka Skołyszewska – pedagog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Zgłoszenie uczestnictwa i informacje: 505 995 373 - Agnieszka lub 517 169 263 - Anna; mailowo: jagajaga@poczta.onet.pl lub a.m.a.borowiec@gmail.com

PULPIT01