Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Charytatywny maraton zumby i fitnesu
02.12.2015

Charytatywny maraton zumby i fitnesu

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Brzesku im. Mikołaja Kopernika odbył się charytatywny maraton Zumba & Fitness, którego organizatorami byli: Osiedle Brzezowieckie, Brzeska Akademia Ruchu oraz „Zdrowo i kolorowo”. Mimo iż pogoda nie sprzyjała do wychodzenia z domu, frekwencja była bardzo zadowalająca. Według oficjalnych danych maraton zgromadził 61 osób dorosłych i 52 dzieci.

Andrzej Urban, Katarzyna Pytka, Małgorzata Łaczek-Wójtowicz, Kinga Puk, Michał Jagiencarz i Patrycja Litwin - instruktorzy Brzeskiej Akademii Ruchu zagrzewali do wytężonego wysiłku proponując różne rodzaje aktywności fizycznej min. Latino – Dance Aerobik, pilates, TBC, Joga, Zumba junior, Zumba.W trakcie maratonu odbył się również specjalny pokaz grupy tanecznej HOP DANCE, która zaprezentowała swoje umiejętności.

Było wiele radości, zabawy, a instruktorom prowadzącym zajęcia udało się z każdego uczestnika maratonu wykrzesać niezliczone pokłady energii i zaangażowania, za co serdecznie im dziękujemy. Bardzo dziękujemy sponsorom nagród, dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 za udostępnienie sali gimnastycznej, osobom zaangażowanym w zorganizowanie imprezy - NATURHOUSE Brzesko za rzetelne pomiary, Pani Agacie Paprockiej za dyżur pielęgniarski, Pani Ani Cebuli za przepyszne ciasta, oraz Pani Elwirze Gorzelańskiej-Buchowicz za smaczne i zdrowe jabłka.), ale przede wszystkim uczestnikom maratonu bo to dzięki nim udało się zebrać pieniądze.

W wyniku przeprowadzonej zbiórki publicznej podczas maratonu zgromadzono środki finansowe w kwocie 2206,00zł.Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek został przekazany na pomoc dla Ani Kochańskiej i Gabrysi Golonki.Zgromadzone środki finansowe zostały podzielone na dwie równe kwoty i wpłacone w dniu 13.11.2015 do  CARITAS DIECEZJI TARNOWSKIEJ i FUNDACJI DZIECIOM „Zdążyć z Pomocą”, których podopieczną jest Ania.Jeszcze raz bardzo dziękujemy za inicjatywę zorganizowania maratonu, wszelką pomoc, oraz przede wszystkim uczestnictwo i wielkie serca!

Partnerzy maratonu:Zarząd Osiedla Brzezowieckie, Brzeska Akademia Ruchu, Firma Zdrowo i Kolorowo, Pani Sabina Kądziołka Studio Fryzur Impuls, Pani Agnieszka Tomczyk Gabinet Kosmetyczny „SHE” ,Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie ,Kwiaciarnia Eufloria, Państwo Tomasz i Agnieszka Plichta, Pani Karolina Starsiak oraz Pani Magdalena Potaczek.

DSC_0016DSC_0074DSC_0158DSC_0215DSC_0218DSC_0965Lykografia_119Lykografia_136