Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Turniej sędziów
01.07.2014

Turniej sędziów

Jubileuszowy V Turniej Piłkarski Sędziów o puchar burmistrza Brzeska rozpocznie się 5 lipca o godz. 10:00 na orliku przy ul. Piastowskiej 2.Jak co rok organizatorzy postarają się o zapewnienie najlepszych warunków do gry, a także stworzenie platformy to wymiany doświadczeń sportowych oraz biznesowych. W tym roku do Brzeska przyjedzie 14 drużyn z Małopolski, Podkarpacia i woj. świętokrzyskiego. Jest to pierwszy i największy turniej sędziów rozgrywany na sztucznej nawierzchni. Kontynuujemy tę tradycję z sukcesami od kilku lat. Brzesko jako gospodarz zmierzy się z reprezentacjami kolegiów sędziowskich z Kielc, Tarnowa, Bochni, Żabna, Krosna, Krakowa, Dębicy, Nowego Targu, Nowego Sącza, Limanowej i Gorlic. Tytułu bronić będzie ekipa z Brzeska, lecz w tym roku do grona faworytów należeć będą reprezentacje świętokrzyskiego i podkarpackiego.

W gronie zaproszonych gości znaleźli się włodarze gminy, powiatu oraz przedstawiciele lokalnego biznesu wspierający to sportowe wydarzenie o uznanej renomie w Małopolsce. Turniej może się odbyć dzięki pracy brzeskich sędziów oraz mecenasów sportu, którym już teraz chcielibyśmy podziękować, a są to: Urząd Miejski, starostwo, Zakłady Mięsne Chabura, Browar Carlsberg - Okocim, Krakowski Bank Spółdzielczy oddz. Szczurowa, Dam – Dam, Pizza Soprano, Klub Muzyczny Atenzzione, Dom Weselny Grecja, exclusiveGraw Tarnów, Skład Budowlany Edwarda Milewski, Zbyszko. Rywalizacja sędziów jako zawodników jest ciekawym doświadczeniem dla nich samych, a przy tej liczbie uczestników pozwala na integrację środowiska sędziowskiego z całego regionu.

Zarząd kolegium sędziów w Brzesku zaprasza wszystkich sędziów, i nie tylko, do udziału w tej imprezie. (Michał Fudala Komitet Organizacyjny Turnieju)

krynica+turniej 579krynica+turniej 265krynica+turniej 541krynica+turniej 568