Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
WYJDŹ Z NAMI NA TRENING – edycja 2026
22.06.2026

WYJDŹ Z NAMI NA TRENING – edycja 2026

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji ponownie zapraszamy na plenerowe wakacyjne treningi! Tym razem oferta została poszerzona o dodatkowe aktywności! Będą mieli Państwo okazję zadbać o formę, aktywnie spędzić czas, poznać nowe osoby i wypróbować nowe dyscypliny. Aktywnie przez całe lato! Promujemy zdrowy, aktywny styl życia bez nałogów.

Zapraszamy wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Burmistrzem Brzeska Tomaszem Latochą, dyrektorem Wydziału Strategii i Rozwoju UM Barbarą Kuczek oraz Fizjo & Fitness Klaudia Jeleń, Zumba Jolka Team, Fiku-Miku Klaudia Solak, Extreme City i Brzeskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji!

Rozkład jazdy na lipiec i sierpień:

  • Wtorkowe treningi (godz. 18:30 – 20:00, plac przed RCKB) - Plenerowe ćwiczenia z Klaudią Jeleń. W czasie treningu wspaniałe atrakcje dla najmłodszych zapewnią animatorki z Fiku-Miku Klaudia Solak.
  • Czwartkowa zumba (godz. 18:30 – 19:30, plac przed RCKB) - Prowadzi Jola Gondek. Zapraszamy uczestników w każdym wieku – zapewniamy ruch i dobrą zabawę!
  • Letnie warsztaty na skateparku (11 lipca, 25 lipca, 1 sierpnia, 29 sierpnia, godz. 15:00 – 18:00) - Coś dla fanów rolek, deskorolki i hulajnogi. Warsztaty z instruktorami Extreme City są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i średniozaawansowanych. Na miejscu będzie działać darmowa wypożyczalnia sprzętu dla uczestników.

 WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST WOLNY!

  • Dodatkowo - Gratka dla młodych pływaków (Kryta Pływalnia BOSiR, ul. Wiejska 12) - W lipcu i sierpniu druga oraz każda kolejna godzina pływania na basenie jest całkowicie darmowa dla osób do 18. roku życia.

    wyjdz-z-nami-na-trening-2026-internet.jpg