Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
SENIOR PARTY - zgłoszenia
21.06.2024

SENIOR PARTY - zgłoszenia

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału jako wystawcy i sponsorzy w wyjątkowym wydarzeniu – Senior Party, które odbędzie się 3 sierpnia 2024 roku w Brzesku.
Senior Party to impreza dedykowana seniorom, która gromadzi szerokie grono uczestników. Jest to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje produkty i usługi, które mogą zainteresować osoby starsze. Wydarzenie to przyciąga uwagę nie tylko seniorów, ale także ich rodzin i opiekunów, co stwarza unikalną szansę na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i zdobycie lojalnych klientów.
Oferujemy możliwość wynajęcia stoiska, na którym będą mogli Państwo zaprezentować swoje produkty i usługi bezpośrednio potencjalnym klientom. Jesteśmy przekonani, że Państwa oferta spotka się z dużym zainteresowaniem uczestników wydarzenia.
W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat warunków uczestnictwa oraz rezerwacji stoiska, prosimy o kontakt pod numerem telefonu [502 159 949]. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Dołączcie do nas i skorzystajcie z tej wyjątkowej okazji, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców! Gwiazdą wieczoru będzie wspaniała wokalistka Halina Frąckowiak.

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy Urząd Miejski w Brzesku

senior-party.png