Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Zapraszamy na koncert
11.06.2024

Zapraszamy na koncert

Już 22 czerwca zapraszamy Państwa do Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku na wyjątkowe spotkanie z Jagodą Szydłowską. Pochodząca z Brzeska uczestniczka show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zdradzi jak program wygląda „od kuchni”, co się dzieje gdy wyłączane są kamery oraz jak przebiegają przygotowania do odgrywania określonych ról.

Nie zabraknie zdjęć, filmów i przede wszystkim muzyki na żywo – spotkanie będzie bowiem okazją do usłyszenia raz jeszcze utworów wykonywanych przez Jagodę w programie. Wokalistka wystąpi w asyście zespołu Kulson Band.

Spodziewajmy się więc ogromnej dawki energii, anegdot, uśmiechu i muzycznych niespodzianek. Do tego zresztą Jagoda zdążyła brzeską publiczność przygotować. Jest śpiewającą didżejką, członkinią zespołu coverowego i trenerką personalną. Uwielbia boks, szybkie samochody, medytacje, ćwiczenia Qigong, wspinaczkę i wizyty na strzelnicy. Sama o sobie mówi, że utożsamia się z Agnieszką Chylińską w momentach „darcia kopary” a piosenka Tiny Turner „Simply the Best” pozwoliła jej pokonać niską samoocenę i uwierzyć w siebie.

- 22 czerwca 2024, godz. 19:00
- Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku (plac Targowy 10)
- BILETY w cenie 50 zł do nabycia w MOK oraz za pośrednictwem serwisu kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/131063/Brzesko/Jagoda+Szydłowska/

 

jagoda-szydlowska-22-czerwca.jpg