Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Rozbudowa drogi na Osiedlu Uroczym
20.05.2024

Rozbudowa drogi na Osiedlu Uroczym

W siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku została podpisana umowa dotycząca rozbudowy drogi gminnej na osiedlu Uroczym w Porębie Spytkowskiej. Dokument parafowali burmistrz Tomasz Latocha oraz Marek Stochel, reprezentujący bocheńską firmę Filar – wykonawcę tej inwestycji. Rozbudowa tej drogi obejmuje odcinek o długości około 200 metrów. Wartość inwestycji wynosi 493 295 złotych brutto. Zadanie realizowane jest przy dofinansowaniu w wysokości 220 403 złotych, pozyskanego przez brzeski samorząd z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Środki własne gminy to 272 892 złote.  Odcinek, którego zadanie dotyczy, to połączenie z wyremontowaną w zeszłym roku drogą wiodącą do miejscowego cmentarza.

Zgodnie z umową, finał prac nastąpić ma w listopadzie tego roku. W ich zakres wchodzą między innymi  wymiana nawierzchni, przebudowa przepustów drogowych, wykonanie indywidualnych zjazdów do posesji i pól, umocnienie skarp, a także budowa kanału technologicznego. 

logo-rfrd.jpg

Rozbudowa drogi na Osiedlu UroczymRozbudowa drogi na Osiedlu UroczymRozbudowa drogi na Osiedlu UroczymRozbudowa drogi na Osiedlu UroczymRozbudowa drogi na Osiedlu UroczymRozbudowa drogi na Osiedlu Uroczym