Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Remont strażnicy w Jasieniu
17.03.2023

Remont strażnicy w Jasieniu

W drugiej dekadzie marca rozpoczął się remont pomieszczeń w budynku remizy OSP Jasień. Gruntownie odnawiane są główna sala, kuchnia i klatka schodowa. Prace wykonuje miejscowa firma EL-TOM Tomasza Górnisiewicza. Koszt modernizacji został oszacowany w kwocie 26 112,90 złotych brutto i zostanie w całości pokryty ze środków przeznaczonych w budżecie na utrzymanie gminnych nieruchomości.

Główna sala i klatka schodowa strażnicy zostaną wymalowane, po wcześniejszej odnowie wewnętrznych tynków. Wymienione będą wszystkie elementy instalacji elektrycznej i okienne parapety. Podobne prace wykonane będą też w kuchni.

Jak mówi burmistrz Brzeska Tomasz Latocha, o przeprowadzenie remontu wnioskowała Paulina Gajda, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Jasieniu, które często korzysta z pomieszczeń remizy. Wniosek poparł radny Leszek Klimek, pełniący również funkcję prezesa OSP.

Remont strażnicy w JasieniuRemont strażnicy w JasieniuRemont strażnicy w JasieniuRemont strażnicy w JasieniuRemont strażnicy w JasieniuRemont strażnicy w Jasieniu