Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Żegnamy śp. Andrzeja Grzelaka
23.01.2023

Żegnamy śp. Andrzeja Grzelaka

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w wieku 63 lat zmarł Andrzej Grzelak, długoletni członek Zarządu Cechu Rzemieślników, Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku, znany i szanowany obywatel gminy Brzesko. W rzemieślniczym środowisku ceniony za fachowość, jako mistrz w zawodach budowlanych był wieloletnim członkiem Państwowej Komisji Egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej w Tarnowie. Za swoje zasługi wielokrotnie nagradzany resortowymi odznaczeniami. 

Odszedł człowiek wielu pasji. Zapamiętany zostanie między innymi jako wspaniały organizator zawodów wędkarskich. W wolnych chwilach oddawał się malarstwu i rzeźbiarstwu, a swoje prace prezentował na licznych wystawach organizowanych w RCK-B. Był jednym z głównych pomysłodawców i budowniczych tradycyjnej szopki bożonarodzeniowej na brzeskim Rynku. 

Zawsze wesoły, pogodny, lubiany przez wszystkich, nigdy nie odmawiał pomocy potrzebującym, chętnie wspierał działalność wielu organizacji charytatywnych, a szczególnie słotwińskiej parafii.

Uroczystości pogrzebowe śp. Andrzeja Grzelaka rozpoczną się Mszą Świętą w dniu 24 stycznia 2023 roku w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Słotwinie o godz. 12.00.

 

a-grzelak.jpg

 

grzelak-andrzej.jpg