Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Montaż i remonty wiat przystankowych
05.01.2023

Montaż i remonty wiat przystankowych

Tuż przed końcem poprzedniego roku zostały zakończone remonty siedmiu wiat przystankowych na terenie gminy Brzesko. W dwóch innych miejscach pojawiły się zupełnie nowe konstrukcje.

Te nowe wiaty stanęły przy ulicy Goetzów Okocimskich (naprzeciw dworku) w Okocimiu oraz przy ulicy Kasztelana Spytka w Porębie Spytkowskiej. Koszt ich i zakupu i montażu (wraz z fundamentami) wyniósł 20 tysiecy złotych. Już wcześniej ustalono sześć wiat przeznaczonych do remontów, które już przeprowadzono. Trzy murowane konstrukcje odnowiono przy ulicy Mickiewicza (na wysokości parku Goetza) w Brzesku, przy drodze krajowej 75 u zbiegu z Czerwoną Drogą w Okocimiu oraz przy Domu Ludowym w Jadownikach. Remontom poddane zostały też trzy wiaty metalowe – przy ulicy Galicyjskiej w Sterkowcu, przy Prostej w Jasieniu oraz przy Małopolskiej w Jadownikach. Poza programem naprawiono wiatę przy ulicy Nad Uszewką w Buczu. Ten remont wymuszony został przez akt wandalizmu.
Koszt remontów tych siedmiu przystanków wyniósł około 23 tysiące złotych.

Montaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowychMontaż i remonty wiat przystankowych