Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Aplikacja moBiLET
15.12.2022

Aplikacja moBiLET

Czy wiecie, że w Brzesku można parkować i poruszać się komunikacją miejską (MPK) za pomocą elektronicznych biletów zakupionych poprzez aplikację moBiLET ?

Posiadasz smartfon? Parkujesz? Jeździsz komunikacją miejską? Ta aplikacja jest stworzona dla Ciebie. Szybko i sprawnie możesz nabyć bilet parkingowy lub autobusowy i ruszać w teren.  

Pobierasz aplikację z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się, wybierasz metodę płatności i gotowe! - WSZYSTKO W KRÓTKIM CZASIE. Możesz też skorzystać z moBilet-u poprzez własną bankowość internetową.

Dla przypomnienia informujemy, że moBiLET w Strefie Płatnego Parkowania jest obecny od 2014 roku i umożliwia dokonywanie płatności za postój pojazdu za pomocą telefonu komórkowego. Natomiast zakup elektronicznego biletu komunikacji autobusowej MPK to zupełna nowość w naszym mieście. System zakupu elektronicznego biletu MPK funkcjonuje od 01.11.2022 roku. Możesz kupić każdy bilet MPK na dowolny czas lub okres i dowolną linię autobusową.

Gorąco zachęcamy do korzystania z darmowej aplikacji moBiLET!

Nie musisz stać przy parkomacie… w deszczu i na mrozie…..zaoszczędzisz czas i pieniądze….opłatę parkingową naliczysz sekundowo… bilet komunikacji miejskiej kupisz bezpośrednio przed wejściem do autobusu…

Instrukcja pobrania i korzystania z systemu:

  • Pobierz i uruchom aplikację moBiLET, wybierz „płatne parkowanie”.
  • Podaj nr rejestracyjny/pojazd i wybierz czas postoju.
  • Potwierdź początek parkowania.
  • Twój bilet jest już widoczny w systemie dla kontrolerów.
  •  Zdalnie przedłuż bilet lub zakończ parkowanie.

Płać tylko za wykorzystany czas!  Nie zapomnij oznaczyć pojazdu winietą (pobierz winietę - wydrukuj, winieta dostępna również w biurze SPP oraz u kontrolerów).

Aplikacja moBiLET