Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Małopolskie OSP dla Jadownik
02.12.2022

Małopolskie OSP dla Jadownik

Jednostka OSP Jadowniki wzbogaciła się w ostatnim czasie o nowe elementy sprzętu ratowniczo-gaśniczego o łącznej wartości 8 900 złotych. Gmina Brzesko wyłożyła na ten cel 5,5 tysiąca złotych, natomiast 3,4 tysiąca zł to dofinansowanie pozyskane przez brzeski samorząd z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie w ramach programu „Małopolskie OSP”

Za przekazane pieniądze druhowie z Jadownik zakupili jeden komplet ubrania ochronnego do działań bojowych oraz dwa radiotelefony z mikrofonogłośnikami. Komplet odzieży składa się z kurtki długości ¾ oraz spodni wykonanych z tkaniny zewnętrznej w kolorze piaskowym, tkaniny wodoodpornej (membrany), podszewki i warstwy termoizolacyjnej. Ubranie spełnia normy zawarte w OPZ KG PSP z 2019 roku.

malopolska-nowe-logo-poziom.jpg

Małopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla JadownikMałopolskie OSP dla Jadownik