Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Zbuduj firmę i stwórz markę – bezpłatne szkolenie
09.11.2022

Zbuduj firmę i stwórz markę – bezpłatne szkolenie

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz przedstawiciele firmy Heaven PR – Ewelina Świstak i Biuro Rachunkowe Zamęta zapraszają na bezpłatne szkolenie „Zbuduj firmę i stwórz markę, która przyciąga (także lokalnie!)” organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022 w Małopolsce. Szkolenie odbędzie się w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym, we wtorek 15 listopada (godzina 18.00).

Szkolenie jest bezpłatnym i swoistym kompendium wiedzy dla tych, którzy prowadzą już własny biznes, jak i tych, którzy dopiero planują go założyć. Składać się będzie z dwóch części. Pierwsza dotyczy formalności związanych z rozpoczęciem działalności (opowie o nich ekspertka księgowości Dominika Zamęta), a druga poświęcona będzie tematyce marki i promocji (szczegóły przedstawi Ewelina Świstak – specjalistka ds. PR, właścicielka agencji HeavenPR).

Szkolenie może być szansą dla lokalnej społeczności na pokonanie bariery, która nie pozwala im zrealizować swoich marzeń o własnych działalnościach lub może też pomóc przedsiębiorcom, istniejącym już na rynku, i wskazać im, jak jeszcze lepiej mogą oni prowadzić swoje biznesy.