Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Miłość Twoja Miłość
27.10.2022

Miłość Twoja Miłość

W Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym schola dziecięca Ziarenka Nadziei wystąpiła z koncertem „Miłość Twoja miłość.” Koncert miał premierę w lipcu w Krynicy, gdzie dzieci przebywały na wakacyjnych warsztatach rekolekcyjno-muzycznych.

Jak co roku w październiku Ziarenka ze sceny RCKB podzieliły się z publicznością wspomnieniami z wakacji, zaprezentowały efekty swojej pracy oraz podziękowały wszystkim, którzy wsparli ich tegoroczne warsztaty - ziarenkowym Dobrodziejom. Tym razem myślą przewodnią koncertu była Miłość. Miłość, którą dzielimy się ze sobą każdego dnia w prostych gestach.  Miłość, którą jesteśmy obdarowywani przez Tego, który zawsze jest przy nas. Miłość, która czasem może się zagubi, ale której zawsze warto szukać i warto o niej śpiewać. Bo po co śpiewać o niczym? Wśród widzów opuszczających salę brzeskiego RCKB, dało się słyszeć, że koncert był: „piękny, mądry, wzruszający”. Mamy nadzieję, że dzieciom udało się za pomocą muzyki i niezwykłych tekstów przekazać istotę tego najpiękniejszego uczucia.

Ziarenka Nadziei składają serdecznie podziękowania dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury - Ewelinie Stępień za otwarte, dobre serce i przejawy życzliwości oraz wszystkim pracownikom MOK-u za doskonałą współpracę i wielką przychylność.

fot. Dariusz Matras