Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Ogólnopolski Tydzień Kariery - dołącz, zaplanuj, zorganizuj
23.09.2022

Ogólnopolski Tydzień Kariery - dołącz, zaplanuj, zorganizuj

Szanowni Państwo,

Jak co roku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza  do współorganizacji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolsce (OTK), który będzie się odbywał w dniach 17-23 października 2022 r. pod hasłem: Złap za stery do swojej kariery.

OTK to wydarzenie zainicjowane przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP, które co roku w Małopolsce koordynuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń, spotkań, szkoleń lub innych form, które bezpłatnie zorganizujecie Państwo w ramach OTK. Zachęcamy szczególnie do organizacji imprez zdalnie. Wszystkie zgłaszane przez Państwa propozycje powinny nawiązywać do ww. tematu tegorocznej edycji.

Jeżeli organizowane wydarzenie kierowane będzie do konkretnej grupy odbiorców prosimy o zawarcie takiej informacji w tytule wydarzenia.

Zgłoszone przez Państwa wydarzenia zbierzemy w jeden harmonogram i opublikujemy na naszych stronach. Wydarzenia będziemy promować na naszych profilach na Facebooku oraz przekażemy informację prasową do mediów.

Zgłoszenia w formie uzupełnionego formularza, który znajduje się w załączeniu, należy nadsyłać do 30 września na adres: marta.gruca@wup-krakow.pl

WUP Kraków