Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Parafialny piknik w Mokrzyskach
02.09.2022

Parafialny piknik w Mokrzyskach

Tłumy mieszkańców Mokrzysk i ich gości bawiło się podczas niedzielnego (28 sierpnia) Pikniku pod nazwą „Parafia z sercem” zorganizowanym przez Parafię Rzymsko-Katolicką pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Ogrodach Parafialnych rozciągających się przy kościele na wszystkich czekało przez całe popołudnie szereg atrakcji, z których na pierwszy plan wysuwają się dwa koncerty muzyczne.  

Na piknikowej scenie wystąpiły będące aktualnie na topie zespoły Kordian oraz Zbóje. Dla dzieci przygotowano bogaty blok animacji, gier, konkursów i zabaw, a całość poprowadził wytrawny konferansjer Mariusz Niedziałkowski. Obszerny plac wypełniony był wieloma stoiskami oferującymi pamiątki, gadżety, zabawki i wyroby gastronomiczne. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której główną nagrodą była wysokiej klasy huśtawka elektryczna.

Głównymi organizatorami pikniku byli ksiądz proboszcz parafii w Mokrzyskach Stanisław Tokarski, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, Koło Gospodyń Wiejskich w Mokrzyskach, OSP Mokrzyskach oraz sołtys Kamil Trąba. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował burmistrz Brzeska Tomasz Latocha.  

Parafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w MokrzyskachParafialny piknik w Mokrzyskach