Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Nowy sposób zakupu biletu parkingowego
19.07.2022

Nowy sposób zakupu biletu parkingowego

Szanowni Klienci !!!

Biuro Obsługi Klienta Strefy Płatnego Parkowania w Brzesku informuje, iż w dniach 20-22 lipca 2022r. zostanie przeprowadzony montaż klawiatur numerycznych w wszystkich parkomatach funkcjonujących na terenie SPP w Brzesku. W związku z powyższym zmianie ulegnie sposób zakupu biletu parkingowego. Będzie go można nabyć jedynie po wpisaniu w parkomacie numeru rejestracyjnego pojazdu (zakupiony bilet będzie przypisany do wskazanego pojazdu).

Poniżej przedstawiamy schemat postępowania przy zakupie biletu parkingowego w parkomacie za pomocą bilonu i karty bankowej.

parkingi.jpg

1) zakup biletu bilonem

  1. Wrzuć odliczony bilon do urządzenia (do otworu na monety). Minimalna kwota opłaty wynosi 1,5 zł. (0,5 godziny postoju),
  2. Wpisz numer rejestracyjny pojazdu,
  3. Zatwierdź operację zakupu biletu poprzez wciśnięcie przycisku √ „akceptuj” lub  wrzuć monety aby zwiększyć czas postoju lub X „anuluj” w przypadku rezygnacji z transakcji,
  4. Odbierz bilet i umieść go w widocznym miejscu za przednią szybą wewnątrz pojazdu w taki sposób aby był w pełni czytelny dla osób kontrolujących.

2) zakup biletu kartą bankową

  1. Ustal kwotę za pomocą przycisków określających kwotę. Minimalna kwota opłaty wynosi 1,5 zł. (0,5 godziny postoju),
  2. Wpisz numer rejestracyjny pojazdu,
  3. Przyciśnij √ „akceptuj”  lub X „anuluj” w przypadku rezygnacji z transakcji,
  4. Przyłóż kartę do czytnika kart,
  5. Odbierz bilet i umieść go w widocznym miejscu za przednią szybą wewnątrz pojazdu w taki sposób aby był w pełni czytelny dla osób kontrolujących.

Jednocześnie informujemy, że na każdym parkomacie (na ścianie frontowej) znajduje się powyższa instrukcja w formie graficznej, dodatkowo przy zakupie biletu parkingowego w parkomacie na wyświetlaczu pojawiają się komunikaty wskazujące czynności jakie należy wykonać.