Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Zmarł Jan Gajec
10.02.2022

Zmarł Jan Gajec

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu  7 lutego 2022 roku w wieku 71 lat zmarł druh Jan Gajec, członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzesku od 1969 roku. W brzeskiej jednostce od 1969 roku,  pełnił wiele zaszczytnych funkcji, był Komendantem, a także Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej. Podczas swojej ponad pięćdziesięcioletniej służby brał udział w dziesiątkach akcji ratowania zdrowia i mienia mieszkańców powiatu i gminy Brzesko. W ostatnich latach służby pomagał przy organizacji i zabezpieczeniu uroczystości patriotycznych, kościelnych oraz imprez kulturalnych i sportowych.

W uznaniu wybitnych zasług na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa został odznaczony Odznaką „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.
Druh Jan Gajec był odznaczony Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa. Zawsze chętny do bezinteresownej pomocy i pracy na rzecz mieszkańców oraz jednostki w której służył.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 12 lutego 2022 roku o godzinie 14.00 Mszą Świętą w kościele pw. NMP MK i św. Jakuba Apostoła.

                                                                                                                                                      Cześć Jego Pamięci

 

 

skonica-min22021012170-1.png