Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Lekcja patriotyzmu w Przedszkolu nr 4
19.11.2021

Lekcja patriotyzmu w Przedszkolu nr 4

W przeddzień tegorocznego Święta Niepodległości wszystkie dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 przyszły do swojej placówki ubrane na galowo.

Był to w ich życiu dzień wyjątkowy, bo upłynął na spotkaniu, którego celem było kształtowanie miłości i przywiązania do ojczystego kraju, jego kultury oraz tradycji, a także utrwalenie narodowych symboli – mówi Anna Mika, dyrektor przedszkola – Dzięki udziałowi w takich uroczystościach przedszkolaki już od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu.  

Każda z przedszkolnych grup otrzymała tego dnia biało-czerwone kotyliony, podkreślające doniosłość Święta Niepodległości. Wszyscy wysłuchali krótkiej prelekcji wygłoszonej przez dyrektor placówki na temat znaczenia daty 11 listopada w historii Polski. Każda grupa zaprezentowała występ artystyczny składający się z patriotycznych wierszy i piosenek. Na zakończenie uroczystości przedszkolaki wraz ze swoimi opiekunkami zaśpiewały wspólnie wszystkie cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.   

Lekcja patriotyzmu w Przedszkolu nr 4Lekcja patriotyzmu w Przedszkolu nr 4Lekcja patriotyzmu w Przedszkolu nr 4Lekcja patriotyzmu w Przedszkolu nr 4Lekcja patriotyzmu w Przedszkolu nr 4Lekcja patriotyzmu w Przedszkolu nr 4