Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Bo nie zastąpi Ciebie nikt
20.10.2021

Bo nie zastąpi Ciebie nikt

W sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku zaprezentowany został spektakl zatytułowany „Bo nie zastąpi ciebie nikt” zorganizowany w ramach Miesiąca Papieskiego obchodzonego tradycyjnie w październiku każdego roku ku czci świętego Jana Pawła II. W widowisku wystąpili podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku, których do występu przygotował Andrzej Gicala. Na widowni zasiadły dzieci z czterech brzeskich przedszkoli. Gośćmi honorowymi byli burmistrz Brzeska Tomasz Latocha, ksiądz dziekan Józef Drabik oraz dyrektor PiMBP Karina Legutek. Po przedstawieniu burmistrz wręczył artystom z WTZ upominki, a wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane słodyczami.

Wszystkie wydarzenia w ramach Miesiąca Papieskiego organizuje Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna. Patronują im biskup tarnowski Andrzej Jeż, burmistrz Brzeska Tomasz Latocha, starosta brzeski Andrzej Potępa oraz Parafia NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku i Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku.     

Bo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie niktBo nie zastąpi Ciebie nikt