Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w gminie Brzesko
31.08.2021

Wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w gminie Brzesko

Szanowni Państwo

Urząd Miejski w Brzesku przystąpił do opracowywania diagnozy społeczno-gospodarczo-przestrzennej mającej na celu wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie gminy Brzesko.

Rewitalizacja jest procesem obejmującym przemiany przestrzenne, gospodarcze, ale przede wszystkim zmiany społeczne. Proces ten ma służyć poprawie jakości życia mieszkańców i odpowiadać na ich potrzeby oraz niwelować zaistniałe problemy.

W związku z powyższym chcemy poznać  opinię mieszkańców na temat występowania problemów społecznych na terenie gminy. Wyniki badań posłużą do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji, który ma na celu poprawę jakości życia mieszkańców, wizerunku gminy, a także sprawienie aby otoczenie stało się bardziej przyjazne dla mieszkańców. Zmiany będą polegać przede wszystkim na rozwiązaniu zaistniałych problemów społecznych i gospodarczych. Chcemy, aby zmiany te w największym stopniu odpowiadały potrzebom mieszkańców, dlatego też poprosimy o Państwa bezpośrednią opinię.

Przejdź do ankiety→→→http://limesurvey.cds.krakow.pl/index.php/818152?newtest=Y