Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Bursztynowa i Gródek Boczna z nowymi nawierzchniami
28.06.2021

Bursztynowa i Gródek Boczna z nowymi nawierzchniami

Kolejne dwie drogi zostały w ostatnim miesiącu wyremontowane w Porębie Spytkowskiej. Po modernizacji ulic Skalnej i Nad Uszwica przyszła pora na Bursztynową oraz Gródek Boczną. Nowe nawierzchnie zostały położone na odcinkach o łącznej długości ponad 650 metrów.

Koszt prac wykonanych na ulicy Bursztynowej wyniósł około 70 tysięcy złotych. Wyremontowany został odcinek o długości 420 metrów, z czego 240 metrów wyłożonych zostało nową nawierzchnią asfaltową, a na odcinku 180 metrów ciągnącym się do ostatniego zabudowania znajdującego się przy tej ulicy zastosowano solidny destrukt asfaltowy. W najbliższych dniach prowadzone będą tutaj prace polegające na utwardzeniu poboczy..

Nowy asfalt zyskała również ulica Gródek Boczna. Koszt wykonanych na tym szlaku prac wyniósł 60 tysięcy złotych Modernizacja drogi wykonana została we współpracy z gminą Nowy Wiśnicz, która dołożyła do tego przedsięwzięcia 15 tysięcy złotych. 

Bursztynowa i Gródek Boczna z nowymi nawierzchniamiBursztynowa i Gródek Boczna z nowymi nawierzchniamiBursztynowa i Gródek Boczna z nowymi nawierzchniamiBursztynowa i Gródek Boczna z nowymi nawierzchniamiBursztynowa i Gródek Boczna z nowymi nawierzchniami