Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
BIM w nowej formule
25.03.2021

BIM w nowej formule

W środę 24 marca ukazało się pierwsze w tym roku wydanie Brzeskiego Magazynu Informacyjnego BIM. Zmieniła się formuła czasopisma. Inny jest format, wydawnictwo jest w pełni kolorowe, znacznie zwiększony został nakład, a przede wszystkim – co najważniejsze – periodyk jest bezpłatny. Rozprowadzany jest w większości punktów, w których do tej pory był sprzedawany. 

Wydanie pierwszego tegorocznego numeru BIM-u dopiero w marcu spowodowane zostało wieloma przyczynami. Na opóźnienie złożyły się głównie sytuacja epidemiologiczna oraz zmiany organizacyjne. Wydawca – Miejski Ośrodek Kultury – zapewnia jednak, że następny numer ukaże się na początku maja br., by od tej pory powrócić do cyklu comiesięcznego.

W najnowszym wydaniu zawarte są między innymi bieżące informacje na temat najważniejszych inwestycji w gminie, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Ponadto obszerny tekst na temat Koła Gospodyń Wiejskich „Tradycja w Jadownikach”, relacja z budowy Brzeskiego Parku Logistyki w Jasieniu, artykuł o funkcjonowaniu Browaru Okocim w dobie pandemii, tekst o przygotowaniach Wojciecha Wojdaka do Igrzysk Olimpijskich w Tokio i wiele innych materiałów. Zachęcamy do lektury. Zapraszamy też do współpracy wszystkich zainteresowanych rozpowszechnianiem kolejnych wydań BIM-u w swoich placówkach handlowych lub innych publicznie dostępnych miejscach (kontakt w tej sprawie: Urząd Miejski – Wydział Strategii i Rozwoju oraz Miejski Ośrodek Kultury).