Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kiermasz „Dwójki” dla chorej Oliwki
12.03.2021

Kiermasz „Dwójki” dla chorej Oliwki

Nic tak nie przejmuje jak choroba dzieci. A już szczególną rozpaczą rozlewa się najokrutniejszy z raków.

Uczennica 1 klasy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzesku (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2) - ośmioletnia Oliwka stanęła do walki z nowotworem złośliwym tkanki łącznej, tkanek miękkich głowy, twarzy i szyi. Chcąc ją wesprzeć duchowo, a jej zrozpaczonych rodziców również finansowo, nauczyciele i inni pracownicy szkoły, rodzice, wolontariusze, stowarzyszenia, właściciele firm, warsztatów, sklepów, osoby indywidualne spoza szkoły, a nawet spoza Brzeska włączyły się w organizację kilku akcji.

Jedną z nich będzie kiermasz ozdób wielkanocnych i rękodzieła ph.”WielkaMOC”. Zachęcamy wszystkich Państwa, aby włączyć się do uwieńczenia tego dzieła serc na rzecz dzielnej wojowniczki Oliwii i przybywać na kiermasz po zakup prac, które wyszły spod rąk zaangażowanych kobiet.

Kiermasz odbywać się będzie przed budynkiem „Dwójki” w Brzesku, ul. Królowej Jadwigi 18 od poniedziałku do piątku 15  - 19.03.2021r. w godzinach 11:30 – 16:00, w sobotę20.03.2021r. w godz. 9:00 – 13:00 oraz w niedzielę 21.03.2021r. po mszach przy Kościele Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

 

Paradoks matematyczny dobra: gdy się je dzieli, ono się mnoży.

 

Na fotografiach maleńka namiastka przygotowań.

Kiermasz „Dwójki” dla chorej OliwkiKiermasz „Dwójki” dla chorej OliwkiKiermasz „Dwójki” dla chorej OliwkiKiermasz „Dwójki” dla chorej OliwkiKiermasz „Dwójki” dla chorej OliwkiKiermasz „Dwójki” dla chorej OliwkiKiermasz „Dwójki” dla chorej OliwkiKiermasz „Dwójki” dla chorej Oliwki