Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Konkurs świąteczny
26.11.2020

Konkurs świąteczny

Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku zaprasza dzieci i młodzież z terenu Gminy Brzesko do udziału w konkursie plastycznym na najładniejszą  własnoręcznie wykonaną Szopkę Bożonarodzeniową i Ozdobę Choinkową. Celem konkursu jest zachowanie oraz przybliżenie polskich tradycji i obrzędów ludowych charakterystycznych dla świąt Bożego Narodzenia.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać samodzielnie szopkę bożenarodzeniową lub ozdobę choinkową w dowolnej formie oraz dowolnie wybraną techniką. Następnie należy zrobić zdjęcie wykonanej pracy i przesłać je na adres: szopkakonkurs@onet.pl do 12 grudnia 2020 r. Prace będą oceniane przez powołaną do tego komisję. Kryteria oceny to: oryginalność pomysłu, ogólne wrażenie artystyczne i estetyka pracy.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody. Zdjęcia nadesłanych prac zostaną opublikowane na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku: https://www.mok.brzesko.pl na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/mokbrzesko oraz w serwisie YouTube.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zamieszczone są w regulaminie..