Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Nowi dyrektorzy
26.08.2020

Nowi dyrektorzy

Od 1 września br. trzema administrowanymi przez gminę placówkami oświatowymi zarządzać będą nowi dyrektorzy. Na kilka dni przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego zastępca burmistrza Brzeska Grzegorz Brach oraz dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Józef Cierniak wręczyli nowo nominowanym akty powierzenia dyrektorskich stanowisk.   

Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Jasieniu została Marzena Łanocha, która do tej pory pełniła w tej placówce funkcję pedagoga szkolnego. Szkołą Podstawową w Okocimiu zarządzać będzie Marek Serwin, mający już spore doświadczenie, bowiem pełnił już obowiązki dyrektora podobnej placówki w Porębie Spytkowskiej. Oboje objęli swoje stanowiska na najbliższe pięć lat w wyniku konkursu. 

Zmiana nastąpiła również w Publicznym Przedszkolu nr 7 w Brzesku, gdzie od nowego roku szkolnego obowiązki dyrektora pełnić będzie Monika Jankowska-Pytel, dyplomowana nauczycielka legitymująca się przygotowaniem do zarządzania oświatą. W marcu przyszłego roku zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora tej placówki.

Przypomnijmy, że podczas wakacyjnej przerwy burmistrz Tomasz Latocha mianował też dyrektorów dwóch innych podległych mu placówek oświatowych. Od 1 lipca br. nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Szczepanowie jest Agata Dąbrowa, a Publicznym Przedszkolem nr 1 w Brzesku zarządza Urszula Cierlik.        

Nowi dyrektorzyNowi dyrektorzyNowi dyrektorzyNowi dyrektorzy