Kolejne sukcesy brzeskich kręglarzy
19.08.2020

Cztery medale zdobyli reprezentujący BOSiR Brzesko, młodzi kręglarze na rozegranych w Tucholi w dniach  14-16.08 2020 r. Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Na 6-torowej kręgielni OSiR zawodnicy  rywalizowali w konkurencjach: drużynowej, par, indywidualnej, sprintów i tandemów mieszanych.

Medal srebrny i tytuł 1 Wicemistrza Polski  w grze indywidualnej ( 120 rzutów ) zdobył Jakub Kuryło

Medal  srebrny  w kategorii  sprintów rozgrywanych metodą pucharową  zdobył  Gabriel Zastawnik

Brązowy medal  w kategorii sprintów juniorek młodszych  zdobyła jedyna reprezentantka BOSiR-u  Izabela Cebula