Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
KINO SAMOCHODOWE W BRZESKU
25.05.2020

KINO SAMOCHODOWE W BRZESKU

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w plenerowym kinie, na który należy przyjechać własnym samochodem. Projekcję filmu planujemy na 30 maja 2020 r. tj. sobota od godziny 21.00 na parkingu Placu Targowego. Na dobry początek powrotu do „normalnego życia” w tym trudnym dla wszystkich czasie proponujemy wspaniałą animowaną komedię „JASKINIOWIEC”, na którą zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. Kino plenerowe to jedna z form rozrywki, którą dopuszcza rozporządzenie Rady Ministrów z 16 maja 2020 r., dlatego nasze działania poszły w tym kierunku, aby naszym mieszkańcom zapewnić tę formę rozrywki. Aby uczestniczyć w  wydarzeniu należy mieć sprawny radioodbiornik w samochodzie, ponieważ na dużym ekranie będzie tylko obraz, a dźwięk będzie „płynął” z głośników Twojego samochodu. W tym celu będzie trzeba nastroić radio do podanej wcześniej częstotliwości.

Projekcja filmu jest bezpłatna. Wjazd na teren kina będzie od ul. Głowackiego od godziny 20.00 do 20.55. Liczba miejsc jest ograniczona (maks. 80 samochodów), nie prowadzimy rezerwacji miejsc.

Należ się zapoznać z regulaminem kina(poniżej), zasadami uczestnictwa, prosimy o przestrzeganie tych zasad, stosowanie się do poleceń obsługi, która dla zachowania bezpieczeństwa będzie kierować ruchem na placu. Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.

plakat-dzieci.png
Zgodnie z regulaminem kina samochodowego w Brzesku oraz opublikowanymi wytycznymi Rady Ministrów (Rozporządzenie RM z dnia 16 maja 2020 r. poz. 878), dot. funkcjonowania kin plenerowych i samochodowych informujemy, że:

 1. Każdy uczestnik pokazu przy wjeździe na teren kina samochodowego zostanie poproszony o poddanie się bezdotykowemu mierzeniu temperatury, przeprowadzanego przez obsługę kina. W tym celu należy założyć maseczkę lub przyłbicę, zasłonić usta i nos, uchylić okno na minimalną możliwą szerokość umożliwiającą pomiar.
 2. W przypadku stwierdzania temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka wraz ze współpasażerami nie uczestniczy w pokazie i nie powinna zostać wpuszczona na teren kina.
 3. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ilość przygotowanych miejsc jest ograniczona (maksymalnie 80 samochodów). Nie prowadzimy rezerwacji miejsc.
 4. Wjazd tylko dla samochodów osobowych o wysokości do 2m. Wyższe pojazdy nie zostaną wpuszczone.
 5. Miejsca są nienumerowane. Twoje miejsce na terenie projekcji wskaże Ci obsługa w zależności od wysokości Twojego samochodu.
 6. Wychodzenie z samochodów jest niedozwolone. Wyjątkiem są ważne przyczyny związane z bezpieczeństwem.
 7. Nie wolno palić papierosów i papierosów elektronicznych, pić alkoholu podczas wydarzenia. Prosimy o uszanowanie komfortu innych widzów.
 8. Seans filmowy rozpoczyna się o godz. 21:00. Samochody wpuszczamy na teren wydarzenia od godziny 20:00 do godziny 20:55. Wjazd na teren kina od ul. Głowackiego.
 9. Prosimy o ścisłe stosowanie się do poleceń obsługi technicznej na miejscu i do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
 10. Nie wolno włączać silnika samochodu, świateł ani używać klaksonów w trakcie seansu filmowego. Prosimy o spokój i wyrozumiałość, jeśli ktoś z obsługi lub uczestników popełni błąd.
 11. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych w dniu planowanego wydarzenia seans zostanie przełożony na inny termin.
 12. DBAJMY O NASZE WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO!
 13. Baw się dobrze!