Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Program regionalny „Klęski żywiołowe”
26.05.2014

Program regionalny „Klęski żywiołowe”

Fundacja Rozwoju Regionu Rabka (FRRR ) z siedzibą w Rabce-Zdrój jest instytucją powstałą w 1998 roku i powołaną do prowadzenia działalności na rzecz wszechstronnego rozwoju regionu, oraz popierania wszelkich inicjatyw ekonomiczno-społecznych, zmierzających do powstawania małych i średnich przedsiębiorstw, a także pomagania już istniejącym. Za całokształt działalności oraz skuteczne realizowanie projektów FRRR została nagrodzona w 2007 roku nagrodą Marszałka Województwa Małopolskiego „Kryształy Soli".

Aktualnie realizuje projekt, finansowany w ramach MRPO ze środków pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod nazwą „Klęski żywiołowe". Projekt ten skierowany jest do przedsiębiorców poszkodowanych na skutek klęsk żywiołowych lub działania siły wyższej, tj. powodzi, pożaru, huraganu, trzęsienia ziemi, itp. Oferuje on przedsiębiorcom ułatwiony dostęp do preferencyjnego źródła finansowania, tj. nisko oprocentowanych pożyczek bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Mając na względzie podtopienia, powodzie i wichury jakie wystąpiły w ostatnich czasie w powiecie nowotarskim oraz możliwości rozwoju i inwestycji, jakie poszkodowanym przedsiębiorcom z terenu województwa małopolskiego stwarza ten projekt, fundacja prosi poszkodowanych przedsiębiorców o zapoznanie się z programem, a chętnych o kontakt.

Obsługa projektu Magdalena Kochanowska - tel.: 889 875 721, mkochanowska@frrr.pl, www.frrr.pl

Informacje można uzyskać także pod nr. tel.(18) 544 73 39.