Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Podziękowania dla burmistrza
28.08.2018

Podziękowania dla burmistrza

Miłym akcentem rozpoczął wtorkowe urzędowanie burmistrz Grzegorz Wawryka. Jako pierwsi petenci pojawili się w urzędzie miejskim przedstawiciele Związku Emerytów i Rencistów z oddziału w Brzesku oraz reprezentant najmłodszego pokolenia brzeszczan - Tomasz Fidelus.

Prezeska związku pani Halina Dziki oraz wiceprezeska Stanisława Cyga ze swoim wnukiem Tomkiem podziękowali burmistrzowi za finansowe wsparcie wyjazdów członków związku wraz ze swoimi wnukami na wycieczki. W lipcu odbył się wyjazd do Starego Sącza, w sierpniu zaś do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej.

-Dzięki panu ten wyjazd przyczynił się do zacieśnienia rodzinnych więzi. Ten wspólnie spędzony czas babć i dziadków z wnuczętami jest dla nas, osób bądź co bądź starszych wspaniałym przeżyciem. Tym bardziej jest to dla nas cenne, że nie wszystkie babcie i dziadków stać na wydanie pieniędzy ze swoich emerytur czy rent na wspólny wyjazd z najmłodszymi latoroślami - powiedziała prezeska związku wręczając burmistrzowi okolicznościowy adres, kwiaty od najmłodszych wręczył Tomasz Fidelus.

dsc_0356dsc_0361dsc_0358