Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Gorące podziękowania
03.02.2014

Gorące podziękowania

Rodzina Igi Hudyki serdecznie dziękuje organizatorom, artystom, oraz wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację koncertów dla dziewczynki.

Burmistrzowi Brzeska Grzegorzowi Wawryce, radnym Rady Miejskiej, oraz pracownikom Biura Promocji UM Brzesko, PSP nr 2 w Brzesku z jej dyrektorką Urszulą Białka, Szkole Muzycznej i dyr. Ilonie Latosze-Dylewskiej, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury i dyr. Małgorzacie Cuber, „Ziarenkom Nadziei” Andrzeja Gicali, Grupie Baletowej i Ognisku Baletowemu z Tarnowa z jej choreografką Edytą Korus.

W imieniu rodziny Teresa Witek podziękowała Markowi Białce – „Dziękuję Ci Marku za wspaniała inicjatywę i koordynację organizacji I koncertu na rzecz Igi Hudyki, mojej siostrzenicy. Dziękuję za poświęcony czas i wielkie zaangażowanie oraz zapał, który okazał się ,,zaraźliwy” i sprawił, że wielu ludzi ,,Wielkiego Serca” przyłączyło się do Ciebie. Życzę Ci satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, sukcesów i spełnienia marzeń”.

Szczególne  Bóg Zapłać składamy na ręce księdza proboszcza Józefa Drabika za honorowy patronat nad koncertami. Wszystkim osobom, które w organizację koncertów włożyły ogromne Serce stukrotnie dziękujemy.

Darczyńców zapewniamy, że zrobimy wszystko, żeby uśmiech z twarzy Iguni nie znikał i żeby nam zdrowiała, oraz czuła ogromne wsparcie. Pamiętajcie o ,,Naszym Skarbie” w modlitwach.

Bóg Zapłać!Rodzina Igi Hudyki

Iga Hudyka