Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Orkiestra zebrała 48 500 złotych!
13.01.2014

Orkiestra zebrała 48 500 złotych!

190 wolontariuszy - uczniów gimnazjów i szkół średnich przez cały wczorajszy dzień zbierało datki od mieszkańców na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zebrana przez nich kwota jest naprawdę imponująca - ponad 37 tysięcy złotych. Dodatkowo, w czasie licytacji, które odbywały się pod sceną na Placu Kazimierza Wielkiego, do puszek trafiło ponad 11 tysięcy złotych.

W czasie licytacji można było kupić serduszka wykonane w pracowni złotniczej Krzysztofa Wrony, a także wiele innych przedmiotów przekazanych przez hojnych ofiarodawców. Jedno ze złotych serduszek osiągnęło rekordową cenę 1500 złotych.

A na scenie prezentowała się miejska orkiestra dęta oraz świetne wokalistki z Miejskiego Ośrodka Kultury - Aneta Kural, Katarzyna Szlachta, Daria Kukla i Izabela Sacha. Wielką popularnością wśród widzów cieszyły się także występy zespołów - „Przystanek mrówkowiec” i  „Do rana”. Plac Kazimierza Wielkiego wypełnił się, kiedy odbywał się pokaz sztucznych ogni - światełko do nieba. (red), foto M. KotfisDSC_6177

Więcej zdjęć na naszym facebooku – zapraszamy!