Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
 Świąteczno – noworoczne spotkanie w Szczepanowie
08.01.2014

Świąteczno – noworoczne spotkanie w Szczepanowie

Podobnie jak w roku ubiegłym, w sobotę 4 stycznia na zaproszenie sołtysa wsi i dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Szczepanowie, w szkolnej świetlicy zgromadzili się miejscowi emeryci.

Grupa blisko pięćdziesięciu osób mogła obejrzeć wspaniały program artystyczny, który zaprezentowała grupa dzieci z naszej szkoły. Uczennice szkoły muzycznej, zapewne przyszła altowiolistka Weronika Klich i skrzypaczka Honoratka Oleksyk zaprezentowały  umiejętności gry odpowiednio na altówce i skrzypcach. Uczestnicy spotkania nagrodzili małych artystów gromkimi brawami, a dzieci obdarowały każdego przygotowanymi własnoręcznie przepięknymi świątecznymi laurkami. W spotkaniu uczestniczył ks. proboszcz Władysław Pasiut, kierując do zgromadzonych życzliwe słowa i poświęcając każdemu z uczestników chwile rozmowy. Wspólne kolędowanie, opowieści, wspomnienia wypełniły czas tego wyjątkowego spotkania, które było odpowiedzią na często podnoszoną przez grupę starszych mieszkańców potrzebę kontaktu z rówieśnikami.

Zadowolenie i wdzięczność uczestników są motywacją do organizowania kolejnych - mówi sołtys Szczepanowa, Anna Lubowiecka..Pani sołtys dziękuje dyrektorce szkoły, Ewie Starsiak, wychowawcom Agacie Dąbrowie, Kasi Mazur i Kasi Jandziś, a także paniom Zosi Flądro i Marysi Przesławskiej oraz Kazimierzowi Lubowieckiemu.

DSCN0893DSCN0844DSCN0852DSCN0858DSCN0860DSCN0884DSCN0887DSCN0890