Mistrzostwa Polski w kręglach klasycznych
09.04.2015

W dniach 27-29 marca w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w kręglach klasycznych. Zawodnicy BOSiR Brzesko po raz pierwszy uczestniczyli w zawodach tej rangi, gdyż od niedawna BOSiR Brzesko posiada licencję Polskiego Związku Kręglarskiego na udział zawodników w zawodach mistrzowskich. Nasze barwy reprezentowało troje zawodników: Natalia Cebula, Igor Szydłowski oraz Łukasz Łazowski. Był to wspólny wyjazd z drużyną TKKF Sokół Brzesko, który należy uznać za bardzo udany. Nasz wychowanek Igor Szydłowski w sprincie (pojedynek 1x1 do wygrania 2 torów) zdobył brązowy medal. Pierwszy medal w historii kręglarskiej BOSiR Brzesko ogromnie cieszy. Należy zaznaczyć, że Igora od finału i możliwości wywalczenia  tytułu Mistrza Polski dzielił zaledwie 1 zbity kręgiel więcej przez rywala. W rywalizacji indywidualnej Igor Szydłowski zajął bardzo dobre 5 miejsce, Łukasz Łazowski uplasował się na 28 miejscu, a Natalia Cebula zajęła 33 miejsce. Nasi zawodnicy rywalizowali również w konkurencji Tandemów Mieszanych, w której zajęli doskonałe 4 miejsce. W konkurencji PAR nasi zawodnicy Łukasz i Igor uplasowali się na dobrym ósmym miejscu. Wspólny wyjazd drużyny BOSiR Brzesko oraz TKKF Sokół pozwolił na skompletowanie składu 4 osobowego i możliwości udziału w konkurencji drużynowej, w której zajęliśmy 6 miejsce. Życzymy dalszych sukcesów.DSCN1279DSCN1371DSCN1411DSCN1413DSCN1417IMG_4026IMG_4194IMG_4436IMG_4549