Skład Rady

KrzysztofOjczyk

Krzysztof Ojczyk
Przewodniczący Rady Miejskiej
dyżur: środa w godz. 13.00 -15.00
tel. 14 68 62 604, kom. 608 097 002
e-mail: przewodniczacy@rada.brzesko.pl,  k.ojczyk@rada.brzesko.pl

—————————————————————————————

Babicz Bogusław
Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu
tel. 509-502-812
e-mail:  bogdan7b@poczta.fm

—————————————————————————————
Bogusz Krzysztof
Przewodniczący Komisji Spraw Obywatelskich, Porządku Publicznego i Sportu
tel. 504 154 146
e-mail:  szamil@interia.pl

—————————————————————————————

Borowiecka Barbara
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
tel. 14 68 49 521,  kom. 794 423 460
e-mail: barbaraborowiecka7@wp.pl

—————————————————————————————

Brzyk Franciszek
tel. 14 686 07 93
e-mail: f.brzyk@onet.eu

—————————————————————————————
Chmielarz-Żwawa Ewa
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
tel. 14 68 68 231
e-mail: ewachmielarz@op.pl

—————————————————————————————

Ciurej Marcin
tel. 512 675 139
e-mail: m.ciurej@rada.brzesko.pl, ciurejmarcin@wp.pl

—————————————————————————————

Gawiak Jerzy
tel. 603-399-331
e-mail: jerzygawiak@interia.pl

—————————————————————————————
Góra Stanisław
tel. 14 68 66 363, kom. 663-902-435
e-mail: s.gora@rada.brzesko.pl

—————————————————————————————
Kądziołka Maria
tel.  500 249 600
e-mail: bromaran@interia.pl

—————————————————————————————
Klimek Leszek
tel.  507-859-967
e-mail: l.klimek@rada.brzesko.pl

—————————————————————————————
Knaga Edward
tel. 784-507-355
e-mail: e.knaga@rada.brzesko.pl

—————————————————————————————

Kolbusz Grzegorz
tel. 790 720 045
e-mail:   gkolbusz@tlen.pl

—————————————————————————————

Kucia Maria
tel. 505-368-542
e-mail: m.kucia@rada.brzesko.pl

—————————————————————————————
Kwaśniak Adam
Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej Ochrony Środowiska i Rolnictwa
kom. 509 502 805
e-mail: adamkwasniak@o2.pl

—————————————————————————————
Lubowiecka Anna
tel. 509-502-817
e-mail: annalubowiecka@interia.pl

—————————————————————————————

Smołucha Adam
Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny
tel. 14 66 306 28
e-mail: smoluchaad@gmail.com

—————————————————————————————
Sorys Jarosław
Przewodniczący Komisji Finansowej
tel. 781-525-508
e-mail: jsorys@onet.pl

—————————————————————————————
Sproski Kazimierz
tel. 609-327-717
e-mail: k.sproski@rada.brzesko.pl

—————————————————————————————
Stępak Krzysztof
dyżur: w każdy ostatni poniedziałek miesiąca w Budynku Kręgielni przy ul. Browarnej 13 A, w godz. 18.00 – 19.00
tel. 605-098-913
e-mail: k.stepak@rada.brzesko.pl

—————————————————————————————
Wyczesany Piotr
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
tel. 600-369-990
e-mail:  piotr.wyczesany@gmail.com

—————————————————————————————