Kasia Gawenda w „Mam talent”

Pochodząca z Brzeska Katarzyna Gawenda wystąpi w programie „Mam talent” emitowanym przez stację TVN. Kasia już od dawna zastanawiała się nad udziałem w castingu do programu, swoje marzenie spełniła tuż po tym, jak skończyła 18 lat.

-Zgłosiłam swoją kandydaturę i pojechałam do Rzeszowa, okazało się, że w castingu biorą tłumy ludzi i szczerze mówiąc nawet nie spodziewałam się, że dostanę szansę. Jednak kilka tygodni temu dostałam smsa z treścią, że mam się zgłosić do teatru Słowackiego w Krakowie. Zmagania trwały przez dwa dni, ale okazało się, że zakwalifikowałam się ostatecznie do udziału w programie – opowiada Kasia.

Katarzyna od wielu lat występuje pod opieką instruktorów z brzeskiego MOK, jest znana z pięknego głosu i zdolności aktorskich.

Kiedy została wyemitowana pierwsza edycja „Mam talent” miałam prawie 10 lat. Już wtedy oglądając występujące tam osoby pomyślałam: ,,dlaczego nie ja? przecież ja też tak mogę”. Myśl ta dorastała ze mną przez kolejne lata. Takie dziecięce marzenie do którego nigdy się nie przyznawałam. W końcu postanowiłam spróbować swoich sił! Moja przygoda to dowód na to, że marzenia się spełniają, że warto marzyć!! Kocham scenę. Scena to ja. A moje dwie największe pasje to teatr i muzyka. Jak je łączę? To i wiele innych wspaniałych występów możecie zobaczyć już w najbliższą sobotę o 20.00 w TVN. Mam nadzieję, że będziecie ze mną – napisała 18-latka na swoim profilu na Facebooku.

22366319_1474146829345397_1068986146087350813_n

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.