Honorowi Obywatele

Zasady nadawania tytułów

Lp.

Imię i nazwisko

Rok nadania

1

Werner Gebele

2015

2

Maria Kędziora

2013

3

Ks. Prałat Józef Drabik

2013

4

Ks. Ignacy Piwowarski

2012

5

Ks. Górka Tadeusz

2012

6

Ks. Prałat Pasiut Władysław

2011

7

Ks. Marek Stanisław (pośmiertnie)

2010

8

ks. Mularz Józef

2010

9

Smulski Wiesław

2010

10

Ks. Biskup Skworc Wiktor

2009

11

Ks. Kopacz Kazimierz (pośmiertnie)

2009

12

Ks. Gutowski Stanisław

2007

13

Bernacki Henryk

2006

14

Damasiewicz Zbigniew

2006

15

Pituła Michał

2006

16

Sediwy Franciszek

2006

17

Sediwy Jadwiga

2006

18

Stós Józef

2006

19

Tryczyński Zbigniew

2006

20

Zając Kazimierz

2006

21

Ks. Bochenek Zygmunt

2004

22

Mietła Mieczysław

1997

23

Moskal Edward J.

1997

24

Moszczyński Paulin

1997

Lp.

Imię i nazwisko

Rok nadania

1

Magdalena Kucia

2016

2

Maria Marek

2016

3

Elżbieta Pajor

2016

4

Jan Kasprzyk

2015

5

Andrzej Małysa

2015

6

Światowy Związek Żołnierzy AK

2013

7

Ks. prof. dr hab. Stanisław Ludwik Piech

2013

8

Zygmunt Popiela

2013

9

Józefa Szczurek-Żelazko

2013

10

Jerzy Wyczesany

2013

11

Mleczko Michał

2012

12

Opiła Jan

2012

13

Błoniarczyk Janina

2011

14

Dulemba Zbigniew

2011

15

Dziedzic Aleksandra i Ryszard

2011

16

Halik Maria i Adam

2011

17

Mastek Barbara i Janusz

2011

18

Wojnicki Władysław

2011

19

Zaczyński Teresa i Edward

2011

20

Biernat Halina

2009

21

Kędziora Maria

2009

22

Ks. Kostrzewa Franciszek

2009

Lp.

Imię i nazwisko

Rok nadania

1

Maria Marek

2016

2

Bank Spółdzielczy w Brzesku

2004

3

Kural Anna i Kazimierz

2004

4

Grech Jan (pośmiertnie)

2001

5

Kaczmarczyk Franciszek (pośmiertnie)

2001

6

Stefek Krzysztof

2001

7

Cech Rzemiosł Różnych

1999

8

Mardoń Tadeusz

1997

Lp.

Imię i nazwisko

Rok nadania

1

Curyło Zdzisław

1989

2

Dzierwa Adam (pośmiertnie)

1989

3

Głuch Janina

1989

4

Hajduga Artur

1989

5

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Brzesku

1989

6

Związek Bojowników o Wolność i Demokrację

w Brzesku

1989

7

Związek Inwalidów Wojennych w Brzesku

1989

8

Moszczyński Paulin

1988

9

Ożegalski Aleksander

1988

10

Pawlik Maria

1988

11

Popik Lucjan

1988

12

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM”

1988

13

Szpital Rejonowy w Brzesku im. Ludwika Rydygera

1988

14

Bal Franciszek

1987

15

Borowiec Stanisław

1987

16

Komenda Hufca ZHP w Brzesku

1987

17

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzesku

1987

18

Polcyn Jan

1987

19

Szczepaniec Jan

1987

20

Uchwat Karol

1987

21

Cech Rzemiosł Różnych

1986

22

Lechowicz Stanisław

1986

23

Maj Stanisław

1986

24

Musiał Stanisław

1986

25

Palej Błażej

1986

26

Piotrowski Władysław

1986

27

Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

i Mieszkaniowej w Brzesku

1986

28

Sroka Maria

1986

29

Bałys Tadeusz

1985

30

Bereziuk Helena

1985

31

Bernacki Karol

1985

32

Burlikowski Jan

1985

33

Jaworski Walerian

1985

34

Liceum Ogólnokształcące w Brzesku

im. Mikołaja Kopernika

1985

35

Michoń Eugeniusz

1985

36

Stec Maria

1985

37

Stós Ryszard

1985

38

Zakłady Piwowarskie w Brzesku-Okocim

1985

39

Zydroń Wincenty

1985

Lp.

Imię i nazwisko

Rok nadania

1

Adamczyk Ewa

2010

2

Adamczyk Marek

2010

3

Augustyn Dariusz

2011

4

Babicz Tadeusz

2010

5

Baka Jolanta

2010

6

Banaś Tadeusz

2010

7

Banyś Jerzy

2010

8

Baranek Małgorzata i Bogdan

2010

9

Baruś Zbigniew

2010

10

Basaraba Agata

2010

11

Bernady Stanisław

2010

12

Białka Urszula

2010

13

Bieda Andrzej

2010

14

Biel Marian

2010

15

Biernacki Janusz

2010

16

Biernat Robert

2010

17

Bigaj Krzysztof

2010

18

Błoniarczyk Janina

2010

19

Bogdan Jurek

2010

20

Borecka-Orlewicz Bogumiła

2010

21

Brożek Wiesław

2011

22

Bryła Stefania

2010

23

Brzęk Halina

2010

24

Budzioch Alfred

2010

25

Burczyk Wojciech

2010

26

Burdach Marcin

2010

27

Cabała Danuta

2010

28

Cehak Janina

2010

29

Chęcielewski Piotr

2010

30

Chmielarz Bogusław

2010

31

Chmielarz Ewa

2010

32

Chmielarz Jadwiga i Wit

2010

33

Chmielarz Wiesław

2010

34

Cierniak Józef

2010

35

Cieśla Elżbieta

2010

36

Cuber Ryszard – pośmiertnie

2010

37

Cupał Marian

2010

38

Cyga Ludwik

2010

39

Czarnik Małgorzata i Marian

2010

40

Czernecka Anna

2010

41

Czesak Edward

2010

42

Czyżycki Piotr

2011

43

Czyżycki Zygmunt

2010

44

Ćwioro Antoni

2010

45

Dobranowski Bogdan

2010

46

Dobrzański Franciszek

2010

47

Drab Paweł

2010

48

Dubiel Halina i Robert

2010

49

Duda Bolesław

2010

50

Duda Piotr

2010

51

Dulemba Zbigniew

2010

52

Dziadur Jacek

2011

53

Dziedzic Aleksandra

2010

54

Dziura Janusz

2011

55

Faron Małgorzata

2010

56

Fijałkowski Bolesław

2010

57

Filip Janusz

2010

58

Filip Tomasz

2010

59

Fitrzyk Andrzej

2010

60

Florczak Roman

2010

61

Gadziała Stanisław

2010

62

Gardziel Marta

2010

63

Gargol Marcin

2010

64

Gargul Michał

2010

65

Gaudnik Anna

2010

66

Gawenda Józef

2010

67

Gawlik Jerzy

2010

68

Gibes Wiesław

2010

69

Glonek Jacek

2010

70

Glonek Maria

2010

71

Gładka Helena

2010

72

Gładysz Maria

2010

73

Gładyś Zbigniew

2010

74

Głuszak Regina

2010

75

Góra Maria

2010

76

Góra Stanisław

2010

77

Grzelak Andrzej

2010

78

Gurgul Roman

2010

79

Halikowie Maria i Adam

2010

80

Hebda Dariusz

2010

81

Humen Kazimiera

2010

82

Jabłońska Cecylia

2010

83

Jachna Grzegorz

2010

84

Jakubowska Michalina

2010

85

Jan Kania

2010

86

Janicka Maria

2010

87

Janina Zając

2010

88

Janiszewska Anna

2010

89

Janusz Józef

2010

90

Janusz Krzysztof

2011

91

Jarosz Andrzej

2010

92

Jarzembska Wanda

2010

93

Jawor Wacław

2010

94

Jeleń Stanisława

2010

95

Jemioło Jan

2010

96

Jopek Wiesław

2010

97

Kaczmarczyk Józef

2010

98

Kalicińska Janina

2010

99

Kalicki Piotr

2010

100

Kalinowska Bożena

2010

101

Kamińska Emilia

2010

102

Karaś Maria

2010

103

Karaś Wanda

2010

104

Kawa Stanisław

2010

105

Kądziołka Bogusław

2010

106

Kieć Maria

2010

107

Kilian Julia

2010

108

Klecka Bogusława

2010

109

Kleśny Janina

2010

110

Knaga Zofia

2010

111

Kobyłecki Wojciech

2011

112

Kociołek Maria

2010

113

Koczwara Wacław

2010

114

Kogut Bogusław

2010

115

Kokoszka Małgorzata

2010

116

Kokoszka Marek

2010

117

Kopacz Barbara i Mieczysław

2010

118

Kopacz Eugeniusz

2010

119

Kordecka Barbara

2011

120

Kordecki Jerzy

2011

121

Kośmider Bogumiła

2010

122

Kotra Andrzej

2010

123

Kowalski Andrzej

2010

124

Kozub Władysław

2010

125

Kraj Halina

2010

126

Krężołek Edward

2010

127

Krupa Franciszek

2011

128

Krzeczowski Marek

2010

129

Krzysztof Roczniak

2010

130

Krzywicka Kazimiera

2010

131

Krzyżak Elżbieta

2010

132

ks. Bochenek Zygmunt

2010

133

ks. Dziekan Drabik Józef

2010

134

ks. Górka Józef

2010

135

Ks. Górka Tadeusz

2010

136

ks. Mularz Józef

2010

137

ks. Panek Jan

2010

138

ks. prof. dr hab. Piech Stanisław

2010

139

ks. Wal Marian

2010

140

Kubala Zofia

2010

141

Kubas Józef

2010

142

Kubas Lucyna

2010

143

Kucia Maria

2010

144

Kulka Bogusław

2010

145

Kumelowski Stanisław

2010

146

Kural Anna i Kazimierz

2010

147

Kural Stanisław

2011

148

Kwaśniak Adam

2010

149

Lechowicz Ludwik

2011

150

Leś Edmund

2010

151

Lisowie Maria i Ignacy

2010

152

Loranty Elżbieta

2011

153

Luszowski Tadeusz

2010

154

Łanocha Celina

2010

155

Łanocha Edward

2010

156

Mach Edward

2010

157

Machnio Bernada

2010

158

Maj Andrzej

2010

159

Maj Barbara

2010

160

Majdyś Jerzy

2010

161

Majmurek Urszula

2010

162

Malaga Adam

2011

163

Malec Krystyna

2010

164

Marek Grzegorz

2011

165

Maruniak Jerzy

2010

166

Marzec Bronisława

2010

167

Mastek Barbara i Janusz

2010

168

Matura Grzegorz

2010

169

Mączarowska Halina

2010

170

Mączka Krzysztof

2010

171

Mermon Stanisław

2010

172

Migdał Józefa

2010

173

Migdał Juliusz

2010

174

Mikołajek Iwona

2010

175

Mikołajek Jerzy

2011

176

Milewski Edward

2011

177

Milewski Stanisław

2010

178

Miłek Zdzisław

2010

179

Mitko Irena

2010

180

Mleczko Michał

2010

181

Mól Józef

2010

182

Mrówka Michał

2010

183

Mrzygłód Franciszek

2010

184

Mucha Jan

2010

185

Multan Eugeniusz

2010

186

Multarzyńska Maria

2010

187

Musiał Jan

2010

188

Nalepka Agata

2010

189

Nawara Marek

2010

190

Nawrocka Maria

2011

191

Nieć Jacek

2010

192

Niedziałkowscy Mirosław i Anna

2010

193

Niedzielska Elżbieta

2010

194

Niemiec Janusz

2011

195

Nierodzińska Wiesława

2010

196

Nowicki Jan

2010

197

Obruśnik Maria

2010

198

Odroń Tadeusz

2010

199

Ojczyk Krzysztof

2010

200

Olchawowie Jolanta i Tadeusz

2010

201

Oleksy Janina

2010

202

Opach Zdzisław

2010

203

Opiła Jan

2010

204

Orlińska Maria

2010

205

Ormiańska Weronika

2010

206

Osada Maciej

2010

207

Osada Paweł

2010

208

OSP Brzesko

2010

209

OSP Bucze

2010

210

OSP Jadowniki

2010

211

OSP Jasień

2010

212

OSP Mokrzyska

2010

213

OSP Okocim

2010

214

OSP Poręba Spytkowska

2010

215

OSP Szczepanów

2010

216

OSP Wokowice

2010

217

Pabian Edward

2010

218

Pabian Józef

2010

219

Pacewicz-Pyrek Katarzyna

2010

220

Palczewska – Samson Barbara

2010

221

Pasierb Kazimierz

2011

222

Pasierb Tadeusz

2010

223

Pasiut Władysław ks.

2010

224

Pastuszka Jacek

2010

225

Patulski Mieczysław

2010

226

Pawlikiewicz Zofia

2010

227

Perkowska Anna

2010

228

Peters – Musiał Zuzanna

2010

229

Pęcak Dariusz

2010

230

Pieprzyk Kazimierz

2010

231

Pikuła Lech

2010

232

Piotrowska Halina

2010

233

Piwowar Zofia

2010

234

Piwowarski Kazimierz

2010

235

Pleśniarska Kazimiera

2010

236

Pluskwa Elżbieta

2010

237

Płonka Piotr

2010

238

Podleś Wojciech

2010

239

Podolańska Jadwiga

2010

240

Podolańska-Nabożny Halina

2010

241

Pomierny Julian

2010

242

Popiela Zygmunt

2010

243

Porwisz Wiesław

2010

244

Półtorak Ryszard

2010

245

Prus Wanda

2010

246

Przepiórka Teresa

2010

247

Przybyło Krystyna

2010

248

Pukal Marek

2010

249

Pukal Wiesław

2010

250

Puła Cecylia

2010

251

Put Bogumiła

2010

252

Put Krystyna

2010

253

Put Marek

2010

254

Puzia Marek

2010

255

Pyź Eugeniusz

2010

256

Rdzawski Henryk

2010

257

Rembiasz Krzysztof

2010

258

Rogula Anna

2010

259

Rojek Zygmunt

2010

260

Rosa Józef

2010

261

Rubacha Maria – pośmiertnie

2010

262

Rudnik Roman

2010

263

Sala Stanisław

2011

264

Sarna Jerzy

2010

265

Serwatka Anna

2010

266

Serwatka Józef

2010

267

Serwin Krystyna Barbara

2010

268

Skalski Władysław

2010

269

Skórnóg Rozalia

2010

270

Skórnóg Zbigniew

2010

271

Skórzyński Andrzej

2010

272

Skrzekucka Grażyna

2010

273

Skupiewska Adelina

2010

274

Skura Antoni

2010

275

Skurnóg Antoni

2010

276

Skurnóg Zygmunt

2010

277

Słowiak Mieczysław

2010

278

Słowiak Piotr

2010

279

Smulski Wiesław

2010

280

Soból Edward

2010

281

Soja Andrzej

2010

282

Sorys Stanisław

2010

 283   Sosin Anna

2010

 284  Sproski Kazimierz

2010

 285  Stanisława Stolarz

2010

 286  Staszczyk Antoni

2010

 287 Stec Franciszek

2010

288

Stolarczyk Marian

2011

289

Stoliński Stanisław

2010

290

Stós Zofia

2010

291

Stós Zofia

2010

292

Strąk Henryk

2010

293

Styka Mieczysława

2010

294

Styncz Barbara

2010

295

Szczepaniec Anna

2010

296

Szczurek- Żelazko Józefa

2010

297

Szlaga Maria

2010

298

Szuba Adam

2010

299

Szuba Ryszard

2010

300

Szydłowska Bogusława

2010

301

Szydłowska Krystyna

2010

302

Szydłowska Teresa

2010

303

Ślusarczyk Irena

2010

304

Śnieg Anetta

2010

305

Świerczek Stanisław

2010

306

Święch Krystyna

2010

307

Święch Rozalia

2010

308

Tolasz Bogusław

2010

309

Tomala Jan

2010

310

Tomana Ewa

2010

311

Tomaszek Małgorzata

2010

312

Tomczyk Zofia

2010

313

Topolski Wojciech

2010

314

Tota Piotr

2010

315

Turlej Danuta

2010

316

Turlej Zbigniew

2010

317

Tyka Maria

2010

318

Waśko Stanisław

2010

319

Wąsik Helena

2010

320

Wełna Maria

2010

321

Wielgosz Renata

2010

322

Wielgosz Stanisław

2010

323

Wietecha Tomasz

2010

324

Więckowski Marek

2011

325

Witek Anna

2010

326

Witkowski Józef

2010

327

Wnęk Anna

2010

328

Wojnicki  Władysław

2010

329

Wolnik Maria

2010

330

Wołek Józef

2010

331

Woźniak Beata i Franciszek

2010

332

Wójciak Elżbieta

2010

333

Wrona Danuta

2010

334

Wrona Krzysztof

2010

335

Wyczesany Jerzy

2010

336

Zachara Maria

2010

337

Zaczyńscy Teresa i Edward

2010

338

Zaczyński Ryszard

2010

339

Zając Janina

2011

339

Zając Krystyna

2010

340

Zasada Krzysztof

2011

341

Zbigniew Brożek

2010

342

Zydroń Adam

2010

343

Zydroń Adam

2010

344

Zydroń Anna

2011

345

Zydroń Józef

2010

346

Zydroń Zbigniew

2010

347

Żółtek Czesław

2010

348

Żurek Anna

2010

349

Urban Andrzej

2011

350

Zając Janina

2011

350

Zięba Tadeusz

2011

Posiedzenie KOMISJI REWIZYJNEJ RADY MIEJSKIEJ

Uprzejmie zawiadamiam, że posiedzenie KOMISJI REWIZYJNEJ RADY MIEJSKIEJ W BRZESKU odbędzie się dnia : 27 LIPCA 2017 R . / CZWARTEK / O GODZINIE 12 00
W SALI OBRAD U RZĘDU M IEJSKIEGO W B RZESKU, UL . G ŁOWACKIEGO 51.
P ROPONOWANY PORZĄDEK POSIEDZENIA :
1. Przyjęcie projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszarów zdegradowanych i obszarów rewitalizacji Gminy Brzesko .
2. Analiza pism skierowanych na komisje, sprawy bieżące i wolne wnioski.
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Brzesku
Barbara Borowiecka