Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
XV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP
12.05.2022

XV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP

Jak już informowaliśmy, 27 kwietnia w brzeskiej pływalni BOSiR odbyły się XV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP. Krótką wzmiankę o tym wydarzeniu zamieściliśmy w tekście na temat obchodów świąt majowych w gminie Brzesko. Na prośbę wielu czytelników, a także samych uczestników tych zawodów, przedstawiamy szerszą relację z tego wydarzenia oraz komplet wyników. 

Zawody będące od 15 lat stałym punktem programu obchodów majowych świąt, swoim patronatem objął burmistrz Brzeska Tomasz Latocha. Na starcie stanęło 97 zawodników, a najmłodszymi pływakami okazali się Amelia Kubala oraz Maksymilian Wąs, dla których organizatorzy przygotowali specjalne, pamiątkowe statuetki.

Zawody rozgrywane były w trzech stylach pływackich: dowolnym, klasycznym i grzbietowym na dystansie 25 i 50 metrów w zależności od wieku zawodników. Niezwykle emocjonujące wyścigi obserwowali licznie zgromadzeni kibice, w tym rodzice młodych sportowców.

Uroczystego otwarcia zawodów oraz dekoracji zwycięzców dokonał burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz dyrektor BOSiR Marek Dadej. Sędzią zawodów był Marcin Kacer. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach, zwycięzcom GRATULUJEMY. Wszystkim życzymy osiągania coraz lepszych wyników.

Partnerami organizatora zawodów były Gmina Brzesko oraz Sklep Cukiereczek.

WYNIKI

https://www.brzesko.pl/media/assets/rozne/wyniki-zawody-pywackie/s-t-y-l-d-o-w-o-l-n-y.pdf

https://www.brzesko.pl/media/assets/rozne/wyniki-zawody-pywackie/s-t-y-l-klasyczny.pdf

https://www.brzesko.pl/media/assets/rozne/wyniki-zawody-pywackie/styl-grzbietowy.pdf

XV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RPXV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP