Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Akademia Piłkarska Can-Pack Okocimski Brzesko ze złotą gwiazdką
02.12.2019

Akademia Piłkarska Can-Pack Okocimski Brzesko ze złotą gwiazdką

Miło nam poinformować, że Akademia Piłkarska Can-Pack Okocimski Brzesko znalazła się w elitarnym gronie szkółek piłkarskich, które otrzymały certyfikat PZPN na poziomie złotej gwizdki.

Trzy lata temu większość osób skreśliło klub i jego funkcjonowanie, mało kto wierzył w możliwości spłacenia długu, a dziś zostaliśmy jedna z najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce. Złota gwiazdka dla akademii oraz klubu oznacza sukces na arenie ogólnopolskiej ale przede wszystkim oznacza iż musimy jeszcze więcej pracować. Przeważnie łatwiej jest wejść na szczyt niż się na nim utrzymać. Poza tym złota gwiazdka to również promocja dla całej gminy Brzesko. Jak widać cała piłkarska Polska mocno komentuje wyniki i nazwa AP Can-Pack Okocimski Brzesko pojawiła się dziś we wszystkich portalach sportowych. Ale złota gwiazdka to przede wszystkim informacja dla całego środowiska piłkarskiego, że jest w powiecie brzeskim jedna z najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce.

Wymagania do zdobycia złotej gwiazdki były bardzo duże. Nasza akademia jednak od trzech lat działa w odpowiednich standardach i spełnienie kryteriów PZPN było jak najbardziej oczywiste. Trzeba było kilka rzeczy skorygować ale jak najbardziej rzeczy realne w codziennym działaniu akademii. Nasza akademia to już nie tylko gmina czy powiat. Jesteśmy jedną z najlepszych akademii w Polsce i mówię to z pełna odpowiedzialnością. AP Can-Pack Okocimski Brzesko to organizacja, którą warto się chwalić. Teraz trzeba pracować jeszcze więcej gdyż oczy będą teraz zwrócone na naszą akademię jeszcze mocniej.(okocimski.com)

okocimski