Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Weź udział w głosowaniu, pomóż wygrać Brzeski Dzień Fitness z Ewą Chodakowską
09.09.2019

Weź udział w głosowaniu, pomóż wygrać Brzeski Dzień Fitness z Ewą Chodakowską

"Projekt dotyczy organizacji w dniu 20 czerwca Brzeskiego Dnia Fitness z udziałem mentorki wielu Polek i Polaków - Ewy Chodakowskiej. Główne założenia projektu to promocja zdrowego stylu życia wśród mieszkańców gminy Brzesko, propagowanie różnych form aktywności fizycznej, promocja profilaktyki prozdrowotnej w formie bezpłatnych konsultacji.

Działania projektowe1. Działania przygotowawcze: wynajem i montaż podłoża do ćwiczeń na Placu Kazimierza Wielkiego (700 m2), rozłożenie i montaż sprzętu nagłaśniającego wypożyczonego z Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku, montaż 10 namiotów, w których będzie można skorzystać z konsultacji zdrowotnych.2. Montaż Pump Tracku - toru jezdnego przeznaczonego do treningu i jazdy na rowerach, deskorolkach i rolkach.3. Trening rozgrzewka + prelekcja o aktywności fizycznej prowadzona przez Lokalny Fitness Club4. Trening interpersonalny z Ewą Chodakowską (60 minut).5. Prelekcja dot. zdrowia i dbania o kondycję fizyczną prowadzona przez Ewę Chodakowską (20 minut).Wykład dotyczy stosowania rozsądnych zasad żywieniowych oraz włączenia stopniowo aktywności fizycznej dostosowanej do stanu zdrowia i wieku.6. Trening fitness dla dzieci prowadzony przez instruktora z Brzeskiego Klubu Fitness7. Pokazy fitness grup szkolnych (60 minut)8. Wyścig dzieci w wieku 7-9 lat na hulajnogach (30 minut)9. Przelot balonem na uwięzi dla zwycięzców wyścigu (20 minut) oraz innych zainteresowanych (maksymalnie 30 osób).10. Zabawa taneczna z udziałem DJ'a na podsumowanie projektu.11. Działania promocyjno-informacyjne prowadzone przez cały okres realizacji projektu: artykuły w prasie, mediach lokalnych, radio."

Adresaci zadaniaProjekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Brzesko, głównie kobiet (17-60+), młodzieży (12-18 lat) oraz dzieci (7-11 lat).

Miejsce realizacji i obszar oddziaływania zadaniaProjekt będzie realizowany w gminie Brzesko w mieście Brzesku.

Jak głosować?Udział w głosowaniu może wziąć każdy mieszkaniec Małopolski, który skończył 16 lat. Tak jak w latach ubiegłych, każdy mieszkaniec ma jeden głos i może go oddać tylko na jedno zadanie z subregionu, w którym mieszka. Uwaga – żeby głosować w BO Małopolska nie trzeba być zameldowanym w Małopolsce.

W 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego będzie można zagłosować na trzy sposoby. Najprostszym i najszybszym będzie oddanie głosu przez internet – już 9 września na stronie www.bo.malopolska.pl zostanie uruchomiony specjalny panel do głosowania. Tak jak w ubiegłych latach, dopuszczona zostanie też możliwość oddania głosu na papierowym formularzu – wrzucając go do jednej z 26 stacjonarnych urn (lista poniżej). Wzór tegorocznej karty do głosowania można już znaleźć na www.bo.malopolska.pl. Jedna z urn do głosowania znajduje się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku, przy ulicy Głowackiego 51.

Głosować będzie również można korespondencyjnie, przesyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres urzędu marszałkowskiego lub jednej z jego agend zamiejscowych. W tym wypadku trzeba jednak pamiętać, że decyduje data wpływu do urzędu – nie data stempla pocztowego. Jeśli głos dotrze po 30 września, nie zostanie uznany za ważny. Wypełnioną kartę wysłać należy na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

Głosowanie trwa od 9 -30 września!

4edycja