Igrzyska dzieci i młodzieży

21 stycznia 2020 r. na krytej pływalni BOSiR w Brzesku odbyły się powiatowe zawody pływackie w ramach rywalizacji Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody podzielone były na część indywidualną, w której to zawodnicy, w zależności od wieku, startowali na dystansie 25 m i 50 m w stylu grzbietowym, klasycznym, dowolnym i motylkowym oraz część drużynową, która polegała na wyścigach sztafet 6×25 m (Igrzyska Dzieci) i 6×50 m (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Do finałów wojewódzkich awansowała pierwsza trójka z zawodów indywidualnych oraz najlepsze sztafety w swoich kategoriach wiekowych.

img_0900 img_0915 img_0927 img_0930 img_0949 img_1008 img_1013 img_1038 img_1039 img_1052 img_1054 img_1055 img_1058 img_1059 img_1062 img_1064 img_1071 img_1072 img_1075 img_1077 img_1078 img_1081 img_1084 img_1088 img_1091 img_1093 img_1132 img_1143 img_1144 img_1149 img_1151 img_1156 img_1159

WYNIKI POWIATOWYCH ZAWODÓW W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM I DRUŻYNOWYM

BRZESKO, 21.01.2020

 

 IGRZYSKA DZIECI – ZAWODY INDYWIDUALNE

 

STYL KLASYCZNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Milena Kurnik PSP 2 Jadowniki 29,57
2 Weronika Stachera PSP 2 Brzesko 30,75
3 Emilia Gicala PSP Poręba Spytkowska 33,78

 

CHŁOPCY (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Patryk Surma PSP 1 Jadowniki 27,85
2 Aleksander Małysa PSP 3 Brzesko 30,23
3 Piotr Franczyk PSP 2 Brzesko 31,15
4 Adam Biel PSP 3 Brzesko 34,38

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Natalia Gicala PSP 2 Brzesko 40,09
2 Natalia Jedynak PSP 2 Brzesko 46,93
3 Kinga Witek PSP 2 Brzesko 49,94
4 Maria Koczwara PSP 2 Brzesko 50,27
5 Kornelia Strąg PSP Bucze 50,54
6 Wiktoria Wójcik PSP 2 Brzesko 53,49
7 Sara Szydłowska PSP 3 Brzesko 53,62
8 Milena Tota PSP 3 Brzesko 59,95
9 Izabela Korzeniowska PSP 3 Brzesko 1.02,69
10 Karolina Madej PSP 3 Brzesko 1.03,78
11 Karolina Chmal PSP 3 Brzesko 1.04,22

 

 

CHŁOPCY (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Michał Kural PSP Jasień 48,99
2 Kajetan Filipowski PSP 2 Brzesko 49,24
3 Marcel Słobodzian PSP 2 Brzesko 49,53
4 Szymon Ćwik PSP Poręba Spytkowska 1.01,65
5 Igor Dragun PSP 2 Brzesko 1.09,65
6 Maciej Rogoziński PSP 3 Brzesko 1.09,96
7 Mateusz Łopatowski PSP Jasień 1.15,94
8 Bartłomiej Kopiński PSP 1 Jadowniki 1.33,56

 

STYL GRZBIETOWY

DZIEWCZĘTA (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Lena Krzywacka PSP 3 Brzesko 24,58
2 Liliana Marecik PSP 2 Brzesko 25,94
3 Alicja Niemiec PSP 2 Brzesko 30,43

 

CHŁOPCY (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Aron Gurak PSP 2 Brzesko 25,14
2 Tomasz Sacha PSP 3 Brzesko 25,52
3 Patryk Stec PSP 1 Jadowniki 28,64
4 Kevin Kusiak PSP 3 Brzesko 32,01
5 Karol Gicala PSP Poręba Spytkowska 33,46
6 Maksymilian Słaby PSP 3 Brzesko 34,07

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Amelia Dadej PSP 3 Brzesko 45,10
2 Barbara Zoremba PSP 2 Brzesko 47,09
3 Maja Leśniak PSP 2 Brzesko 47,76
4 Emilia Szczęch PSP 1 Jadowniki 50,90
5 Aleksandra Kleśny PSP 1 Jadowniki 53,81
6 Wiktoria Smaga PSP 2 Brzesko 55,03
7 Natalia Cichońska PSP 1 Jadowniki 55,56
8 Amelia Gaudyn PSP 1 Jadowniki 1.06,41
9 Maria Kokoszka PSP 2 Brzesko 1.08,28
10 Paulina Brzezina PSP 2 Brzesko 1.10,12
11 Amelia Surma PSP 2 Brzesko 1.12,72
12 Aleksandra Serwatka PSP Poręba Spytkowska 1.13,16
13 Zofia Nizioł PSP 1 Jadowniki 1.15,16

 

CHŁOPCY (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Mikołaj Ziemiański PSP 1 Jadowniki 50,65
2 Jan Bołoz PSP 2 Brzesko 51,83
3 Jakub Kulig PSP 1 Jadowniki 55,30
4 Oskar Śledź PSP Poręba Spytkowska 57,22
5 Błażej Kmiecik PSP 3 Brzesko 57,82

 

STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Marcelina Dyba PSP 3 Brzesko 22,57

 

CHŁOPCY (ur. 2010-2012 – 25 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Alan Pawełek PSP Jasień 22,97
2 Ksawery Borowiec PSP Poręba Spytkowska 35,88

 

DZIEWCZĘTA (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Klaudia Dyba PSP 3 Brzesko 35,50
2 Daria Fedek PSP Jasień 36,27
3 Maja Łanocha PSP 2 Brzesko 38,18
4 Ksenia Nowak PSP 2 Brzesko 39,14
5 Aniela Wojnowska PSP 2 Brzesko 45,50
6 Pola Baniak PSP 3 Brzesko 45,51
7 Aleksandra Włodarczyk PSP 2 Brzesko 47,73
8 Kinga Gicala PSP 2 Brzesko 47,96
9 Natasza Dadej PSP 3 Brzesko 48,87
10 Wiktoria Topolska PSP 1 Jadowniki 50,31
11 Aleksandra Moszko PSP Sterkowiec 50,75
12 Katarzyna Kuza PSP 1 Jadowniki 55,07
13 Oliwia Szwedo PSP 2 Brzesko 55,31
14 Gabriela Ćwik PSP Poręba Spytkowska 1.17,02

 

CHŁOPCY (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Szymon Łagosz PSP 2 Brzesko 38,47
2 Karol Sowa PSP 2 Brzesko 39,76
3 Kacper Wróbel PSP 2 Brzesko 43,40
4 Maciej Kusiak PSP 2 Brzesko 44,36
5 Tymoteusz Krzywacki PSP 3 Brzesko 45,07
6 Ryszard Kubik PSP 3 Brzesko 47,81
7 Konrad Sowa PSP 2 Brzesko 48,98
8 Antoni Banaśkiewicz PSP 2 Brzesko 52,09
9 Artur Wąsik PSP 3 Brzesko 52,56
10 Kacper Maciejasz PSP 1 Jadowniki 57,12
11 Patryk Gruca PSP 2 Brzesko 58,16
12 Adam Przybyłko PSP Poręba Spytkowska 1.02,76

 

STYL MOTYLKOWY

CHŁOPCY (ur. 2007-2009 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Dawid Fedek PSP Jasień 36,23

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  – ZAWODY INDYWIDUALNE

STYL KLASYCZNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Klara Hojnowska PSP 1 Jadowniki 47,24
2 Anna Dzieńska PSP 1 Jadowniki 50,80
3 Emilia Kuzak PSP 3 Brzesko 58,09
4 Emilia Strąg PSP Bucze 1.17,00

 

CHŁOPCY (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Mateusz Zwolak PSP 2 Brzesko 41,47
2 Jakub Olchawa PSP 3 Brzesko 52,84

 

 

 

STYL GRZBIETOWY

DZIEWCZĘTA (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Patrycja Smoleń PSP Wola Dębińska 34,81
2 Nikola Kołek PSP 1 Jadowniki 41,93
3 Małgorzata Śledź PSP Poręba Spytkowska 51,55

 

CHŁOPCY (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Kacper Stec PSP 1 Jadowniki 52,37
2 Filip Wołek PSP 3 Brzesko 53,32

 

STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Amelia Marek ZSP Łysa Góra 27,32
2 Julia Dadej PSP 2 Brzesko 30,38
3 Eryka Brach PSP 3 Brzesko 38,10
4 Maja Chmielarz PSP 3 Brzesko 53,15

 

CHŁOPCY (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Norbert Pawełek PSP Jasień 33,70
2 Hubert Kusiak PSP 2 Brzesko 33,93
3 Bartosz Sacha PSP 3 Brzesko 39,04
4 Franciszek Osyba PSP 3 Brzesko 49,53

 

STYL MOTYLKOWY

CHŁOPCY (ur. 2005-2006 – 50 metrów)

L. p. Imię i nazwisko Szkoła Czas
1 Patryk Gibuła ZSP Przyborów 29,25

 

 

IGRZYSKA DZIECI – SZTAFETY 6×25 m

DZIEWCZĘTA (ur. 2007 i młodsze)

  1. PSP 2 Brzesko I 1.49,10

(Barbara Zoremba, Maja Łanocha, Natalia Jedynak, Ksenia Nowak, Natalia Gicala, Kinga Witek)

  1. PSP 3 Brzesko 2.04,95
  2. PSP 1 Jadowniki 2.16,19
  3. PSP Poręba Spytkowska 3.16,35

PSP 2 Brzesko II – PK                        2.02,47

 

CHŁOPCY (ur. 2007 i młodsi)

 

  1. PSP 2 Brzesko I 1.57,41

(Szymon Łagosz, Marcel Słobodzian, Kajetan Filipowski, Maciej Kusiak, Karol Sowa, Kacper Wróbel)

  1. PSP 3 Brzesko 2.40,06
  2. PSP Poręba Spytkowska 2.42,98
  3. PSP 1 Jadowniki 2.48,78

PSP 2 Brzesko II – PK                        2.25,53

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – SZTAFETY 6×50 m

DZIEWCZĘTA (ur. 2005-2006)

  1. PSP 2 Brzesko 5.12,46

(Martyna Augustyn, Emilia Majdyś, Dominika Kraj, Aleksandra Klimek, Laura Kaczmarek, Julia Dadej)

 

CHŁOPCY (ur. 2005-2006)

 

  1. PSP 2 Brzesko 4.40,28

(Mateusz Zwolak, Jakub Sieński, Antoni Zoremba, Hubert Kusiak, Maksymilian Put, Franciszek Bochenek, rez. Karol Augustyn)

 

Sędzia główny zawodów:

Marcin Gromadzki

This entry was posted by Agnieszka Lechowicz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.