Aktywni razem – od piaskownicy

Zakończono projekt „Zdrowo i sportowo” – organizacja przedsięwzięć prozdrowotnych dla dzieci przedszkolnych z miasta Brzeska dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Zwieńczeniem projektu realizowanego od czerwca br. przez nieformalną grupę „Aktywni razem – od piaskownicy” był montaż piaskownic przy przedszkolach nr 9 i 10 w Brzesku.

Projekt „Zdrowo i sportowo”- organizacja przedsięwzięć prozdrowotnych dla dzieci przedszkolnych z miasta Brzeska dotyczył promocji zdrowego stylu życia i kształtowania nawyków prozdrowotnych poprzez konkursy, zabawy.

Projekt składał się z dwóch etapów, w czasie pierwszego z nich odbył się konkurs plastyczny „Dbam o zdrowie”, który został ogłoszony w siedmiu placówkach przedszkolnych. Komisje konkursowe wyłoniły 20 najlepszych prac z każdego przedszkola. W drugim etapie 20 osobowe grupy z każdego przedszkola wzięły udział w kolejnych konkursach. Dwa przedszkola, które zgromadziły największą ilość punktów otrzymały w nagrodę piaskownice.

Patronem przedsięwzięcia był LKS Poręba Spytkowska oraz burmistrz Brzeska, Tomasz Latocha.

_dsc0017 _dsc0074 _dsc0162 1 schowek01

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.