Polowanie na męża – czyli nie wszystko złoto, co się świeci

24 marca, w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku odbyło się przedstawienie ”Polowanie na męża – czyli nie wszystko złoto, co się świeci”. Na podstawie komedii Michała Bałuckiego sztukę wyreżyserowała Aneta Kuta. Spektakl przygotowała Grupa 25+ działająca przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku, jej założycielką jest Ewa Łupińska-Toroń.

„Polowanie na męża…” to znakomita komedia przedstawiająca życie nowo wzbogaconego mieszczanina – Walentego Pysznickiego, który w związku z poprawą szuka możliwości awansu społecznego dla siebie i córki Anieli, dziewczyny bardzo wybrednej wobec mężczyzn. Komedia przebiega w atmosferze intrygi, która kończy się niepowodzeniem. Latorośl Pysznickiego, jak i on sam zostają z niczym, co jest spowodowane zbytniemu zaufaniu, jakim obdarzyli hrabiego. Morał z tej historii jest prosty – nie można oceniać ludzi po zawartości portfela, bo…nie wszystko złoto co się świeci.

Widzowie, którzy zapełnili widownię w RCK-B byli zachwyceni grą aktorską, scenografią i oprawą muzyczną spektaklu. Grupa 25+ zyskuje coraz większe uznanie brzeskiej publiczności.

1_wynik 2_wynik 3_wynik 4_wynik 5_wynik 6_wynik 8_wynik 8a_wynik 9_wynik 10_wynik 11_wynik 12_wynik 13_wynik 13a_wynik 14_wynik 15_wynik 16_wynik 17_wynik 18_wynik 19_wynik

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.