Spotkanie w ramach projektu Małopolski Tele-Anioł

Jutro – 13 lutego, w sali obrad Urzędu Miejskiego o godzinie 14.30 odbędzie się spotkanie w ramach projektu Małopolski Tele-anioł. Projekt realizowany jest wspólnie przez Urząd Marszałkowski w Krakowie, Caritas z Kielc oraz Stowarzyszenie Europejski Instytut Rozwoju Regionalnego.

Projekt skierowany jest do wszystkich osób, które z uwagi na wiek, stan zdrowia lub niepełnosprawność potrzebują wsparcia lub opieki w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego (np.: robienie zakupów, przygotowywanie i spożywanie posiłków, sprzątanie, poruszanie się, wychodzenie z domu, ubieranie i rozbieranie, higiena osobista, kontrolowanie czynności fizjologicznych).

W projekcie nie ma ograniczeń wiekowych – kwalifikuje się do niego każda osoba od 18. roku życia, która jest osobą niesamodzielną. W ramach projektu uczestnik otrzymuje opaskę bezpieczeństwa SOS oraz ma możliwość skorzystania z usług opiekuńczych lub sąsiedzkich usług opiekuńczych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

This entry was posted by Miś-Wiewióra, on at and is filed under News. Comments are currently closed.