Noworoczny turniej kręglarski

W brzeskiej kręgielni odbył się noworoczny turniej kręglarski, który rozgrywany był pod patronatem burmistrza Tomasza Latochy.  Turniej miał charakter rekreacyjny, w którym mogły brać udział tylko osoby pełnoletnie.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 18.00, a zakończenie imprezy miało miejsce tuż przed godziną 4.00 nad ranem. Do turnieju zgłosiło się 35 zawodników i 10 zawodniczek, rozegrany był systemem na 60 rzutów do pełnych, do rundy finałowej, która była rozegrana systemem brazylijskim, awansowało 16 najlepszych zawodników i cztery zawodniczki. System ten jest bardzo widowiskowy i emocjonujący dla zawodników, rozstawione pary rywalizują do dwóch wygranych torów (po 10 rzutów), a w przypadku remisu na torach następują trzy rzuty zwycięstwa. Dodatkowo prowadzona była również klasyfikacja wśród par, które zostały rozlosowane z osób zgłoszonych do turnieju.

Najlepszym wytrwałym zawodnikom i zawodniczkom wręczono puchary, a pozostali uczestnicy turnieju otrzymali upominki i karnety ufundowane przez pana Szczepana Zydronia i XTreme Fitness Brzesko.

Wyniki końcowe:

Panie:

 1. Karolina Gurgul
 2. Iwona Sumara
 3. Ela Węgiel
 4. Małgorzata Biel

Panowie:

 1. Patryk Paryło
 2. Mateusz Góździk
 3. Marek Szczupak
 4. Jakub Tomczyk

Klasyfikacja par:

 1. Krzysztof Pałka-Mateusz Góździk –  (734 PKT.)
 2. Łukasz Łazowski-Adam Kotra –  (715 PKT.)
 3. Marek Serwin – Iwona Sumara –  (704 PKT.)

DOBRY RZUT!!!

Wyniki końcowe

Finał kobiet

Finał mężczyzn

dscf4109 dscf4119 dscf4122 dscf4127 dscf4136 dscf4138 dscf4142

This entry was posted by Marek Kotfis, on at and is filed under News. Comments are currently closed.