Święty Mikołaj w asyście policjantów odwiedził wychowanków DPS

Radość i uśmiech gościły na twarzach wychowanków Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP, których wczoraj, 5 grudnia odwiedził specjalny gość. Do placówki w asyście policjantów przybył święty Mikołaj, który dla wszystkich podopiecznych przygotował wspaniałe prezenty.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, szczególnie dla dzieci, które z utęsknieniem czekają na świętego Mikołaja i prezenty. Aby spełnić te marzenia policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku wspomogli Mikołaja i przygotowali prezenty dla wychowanków DPS. Każdy podopieczny placówki otrzymał paczkę ze słodyczami, zabawkami i maskotkami. Mikołaj na ręce sióstr przekazał także ubrania, kosmetyki i środki czystości. Podczas spotkania z ulubieńcem dzieci nie zabrakło wspólnych zdjęć i uścisków. Radość i uśmiech obdarowanych, którzy codziennie zmagają się z wieloma trudnościami był najlepszym podziękowaniem dla darczyńców. Święty Mikołaj dziękuje wszystkim swoim pomocnikom – policjantom i pracownikom brzeskiej jednostki policji, którzy wsparli tę inicjatywę.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi – Jan Paweł II

img_3284 img_3285 img_3297 img_3299 img_3330 img_3334 img_3339 img_3342 img_3345 img_3377 img_3417 img_3423

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.