WALCZYMY O CZYSTE POWIETRZE

W związku z realizacją programu wymiany starych pieców centralnego ogrzewania na nowe niskoemisyjne kotły grzewcze w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego w dniu 16 października 2018 o godzinie 16 00 oraz 18 00  w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Głowackiego 51 w Brzesku (Sala Obrad) odbędzie się spotkanie informacyjne.

Szkolenie skierowane jest do mieszkańców, którzy uwzględnieni zostali w programie do wymiany starych źródeł ogrzewania na nowe kotły na biomasę i gaz oraz wszystkich zainteresowanych walką ze smogiem Przedmiotem szkolenia będzie przedstawienie regulaminu programu dofinansowań w ramach Poddziałania 4.4.2 oraz omówienie zasad prawidłowego sporządzania dokumentów wymaganych do rozliczania dotacji.

 

Na spotkaniu będzie Przedstawiciel  firmy instalatorskiej, który poruszy kwestie związane z przyłączami gazowymi do budynków oraz dostarczaniem paliwa gazowego do indywidualnych odbiorców oraz Mistrz Kominiarski, który omówi istotną rolę systemów powietrzno-spalinowych oraz wentylacyjnych.

smog

This entry was posted by Agnieszka Lechowicz, on at and is filed under Migawka. Comments are currently closed.