GT z wizytą u burmistrza

Przedstawiciele Grupy Teatralnej GT działającej przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku złożyli wizytę u pana burmistrza Grzegorza Wawryki w Urzędzie Miasta, by na jego ręce przekazać gorące podziękowania za znaczące dofinansowanie letnich wyjazdowych warsztatów teatralnych.

Młodzież GT przez cały ubiegły rok  szkolny bardzo ciężko artystycznie pracowała, swoimi występami  czy to w spektaklach, czy montażach słowno – muzycznych, służąc krzewieniu kultury lokalnej. Współpracowała z licznymi podmiotami w gminie Brzesko i zawsze z radością przyjmowała zaproszenia do udziału w różnych wydarzeniach kulturalnych i świątecznych.

Wakacje stanowią dla GT czas wytchnienia, ale i zarazem moment intensywnych zajęć warsztatowych, szlifujących umiejętności aktorskie. Dają też podwaliny następnych przedsięwzięć. Gdyby nie przychylność pana burmistrza, nie zrealizowałaby swych marzeń o wędrówkach po górach, o wspólnych, radosnych, twórczych dramach i odpoczynku poza domem. Udało się więc wyjechać do Bukowiny Tatrzańskiej, maszerować po szlakach i zacieśnić więzy przyjaźni.

gt

 

This entry was posted by Agnieszka Lechowicz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.