Brzesko na Międzynarodowch Targach Automatica w Monachium

Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. w ramach projektu „Promocja potencjału gospodarczego subregionu tarnowskiego w kraju i na arenie międzynarodowej” nr RPMP.03.03.01-12-0109/16 realizowanego z gminą Brzesko oraz Fundacją MIS uczestniczył w międzynarodowych targach Automatica w Monachium, które odbyły się w dniach 19-22 czerwca.

Wspólnie z Tarnowskim Klastrem Przemysłowym w targach uczestniczyły firmy z Tarnowa, Krakowa oraz Brzeska: 8Powers, Elmark, Proster, ITEM Service, Qube Automation,Proxima, Stec Robotics, ELPOM, SNABEL, ALTCONNECT. Przedsiębiorcy mieli doskonałą okazję zaprezentować swoją ofertę, wypromować produkt czy usługę lub nawiązać współpracę z kooperantami i inwestorami.

Celem udziału w targach była prezentacja potencjału firm subregionu tarnowskiego, nawiązanie kontaktów biznesowych z przedstawicielami innych firm oraz promocja wielojęzycznego portalu gospodarczego. Przedsiębiorcy zainteresowani nawiązywaniem współpracy, szukający kooperantów zachęcani byli do rejestracji i bezpłatnej promocji swych ofert w portalu gospodarczym www.tarnowskie.biz.pl.

Udział w wydarzeniu był świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie automatyki i robotyki. Był to czas nawiązywania kontaktów biznesowych, czerpania inspiracji ze spotkania z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, prezentowanymi przez światowe marki, które w najbliższych latach mają szansę na rozpoczęcie nowej rewolucji przemysłowej. Dodatkowo, to także okazja dla firm do poszukiwania nowych rozwiązań, które polskie firmy mogą zastosować w swojej działalności.

Zestawienie różnych branż sprawia, że międzynarodowe targi Automatica to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewnia wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyja pozyskaniu nowych zamówień.

Realizacja projektu potrwa do listopada. Aktualnie w ramach projektu przedsiębiorcy mogą skorzystać z:
– darmowych porad udzielanych w siedzibie firmy przez eksperta zatrudnionego przez Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A.
– bezpłatnej promocji podczas konferencji w Brukseli (spotkanie instytucji otoczenia biznesu, przedsiębiorców z rożnych branż)
– bezpłatnej rejestracji na portalu www.tarnowskie.biz.pl celem promocji usługi, produktu lub nawiązania współpracy z kooperantami.
Gmina Brzesko w ramach w/w projektu uzyskała dotację 100 000 złotych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, poddziałanie 3.3.1 – promocja gospodarcza Małopolski.

Dodatkowe informacje pod linkiem.

cci201806284 dsc_14

1

 

This entry was posted by Marek Kotfis, on at and is filed under News. Comments are currently closed.